• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Qeeboo - lampa żyrafa i wiele więcej

Qeeboo - o marce


Marka Qeeboo w swojej ofercie ma kolorowe przedmioty codziennego użytku, które zostały potraktowane z lekkim przymrużeniem oka. Z marką współpracują czołowi projektanci, którzy dzięki swoim wizjom są w stanie stworzyć kreatywne, funkcjonalne przedmioty, które działają na wyobraźnię. Włoska firma w swojej ofercie posiada meble i akcesoria. Na rynku pojawiła się w 2016 roku, jednak bardzo szybko zdobyła rzesze fanów na całym świecie. Jej założycielem jest wybitny projektant Stefano Giovanonni. 


Projektanci marki Qeeboo kierują się zasadą, że projektowane przedmioty codziennego użytku mają być dostępne dla wszystkich. Gdy trafiają w ręce użytkowników, oni sami je interpretują oraz nadają im nowe życie. Meble i dodatki Qeeboo to ikony wyobraźni. Są ikonicznymi, pięknymi obiektami, które jednocześnie są bardzo praktyczne. 


Awangardowe meble i dodatki Qeeboo


Qeeboo to marka, która oferuje symboliczne przedmioty o ogromnej ekspresji emocjonalnej. Oddziałują na zmysły, zaskakują formą i wysoką jakością. Wszystkie produkty tworzy wspólny element, jakim jest tworzywo sztuczne. Twórcy Qeeboo zdecydowali się na nietypowy materiał, dokładnie analizując jego cechy i stuprocentowo wykorzystując jego potencjał, aby nadać oryginalne kształty stołom, lampom, krzesłom, akcesoriom.


Wśród flagowych produktów marki Qeeboo znajdują się przede wszystkim lampy Giraffe in Love w kilku rozmiarach. Największa ma ponad cztery metry i znakomicie sprawdzi się w przestrzeniach publicznych. Również właściciele domów czy mieszkań znajdą w ofercie Qeeboo produkty dla siebie, które są zarówno wysoce estetyczne i funkcjonalne, jak i zabawne i zaskakujące.Qeeboo lampa Giraffe in Love oraz Rabbit Chair to tylko nie wielki wycinek możliwości marki.