Meble i dodatki

W HomeHood wierzymy, że najważniejsze jest bliskie otoczenie człowieka. Dom i jego okolica to ogromny wycinek naszej codzienności. Właśnie dlatego stworzyliśmy miejsce w którym zgromadziliśmy niesamowite meble i dodatki dla domu. Poprzez wyjątkowe przedmioty sprawiamy, że pomieszczenia stają się nasze, zyskują charakter. W HomeHood jesteśmy przekonani, że nawet jeden unikatowy element wystarczy, aby nadać pożądanego charakteru całemu pomieszczeniu. Pomogą w tym, nasze, wyselekcjonowane, produkty - wyprodukowane w niewielkich nakładach, niejednokrotnie ręcznie przez wyspecjalizowanych rzemieślników. Meble i dodatki oferowane w sklepie internetowym HomeHood, to wysokiej jakości produkty, które mogą służyć przez lata i sprawdzą się w wielu aranżacjach. Wyjątkowy wystrój wnętrz to nasza pasja, zapraszamy do obserwowania naszego profilu na Instagramie home_hood.


 

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - GOOD&MOJO

Lampy marki Good&Mojo pochodzą w różnych zakątków świata, gdzie są wykonywane przez miejscowych rzemieślników, z lokalnych surowców. Holenderska firma specjalizuje się w naturalnych materiałach - lampy powstają z drewna, bambusa, trzciny czy rattanu. Wspaniały design lamp, nazwy produktów związane z miejscem powstawania, to oprócz naturalnych materiałów znaki rozpoznawcze marki.

Good&Mojo -   oświetlenie z charakterem

 Good and Mojo to wyjątkowy producent oświetlenia, wybierając lampy sprzedawane przez Holendrów wspieramy jednocześnie fundację WakaWaka, która pozyskuje środki na rozwiązania solarne dla ludzi żyjących w regionach o ograniczonym dostępie do energii elektrycznej. Dodatkowo za każdą sprzedaną lampę Good & Mojo sadzi jedno drzewo.