• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Urban Nature Culture

Urban Nature Culture - o marce


Założycielką marki Urban Nature Culture, czyli UNC, jest Anna Marie Hermans. To kobieta, która oprócz tego, że ma żyłkę przedsiębiorcy, uwielbia podróżować i ma duszę wędrowca. Styl jej projektów stanowi odzwierciedlenie tego, w jaki sposób postrzega otaczający ją świat. Nowych inspiracji poszukuje w rodzinnym mieście, którym jest Amsterdam, ale także w najdalszych zakątkach świata. Wszystkie produkty marki Urban Nature Culture łączą niepowtarzalne wpływy i surowce z całego świata. 


Unikatowe meble i dodatki inspirowane naturą


W ofercie marki Urban Nature Culture można znaleźć produkty z ceramiki, bambusa, szkła z recyklingu, odpadów bawełnianych, drewna Bofofee z Etiopii czy drewna mango. Materiały wyróżniają się zarówno estetyką, jak i trwałością. Meble i dodatki są innowacyjną próbą odzwierciedlenia multikulturowych społeczności oraz przede wszystkim ich kreatywnych osobowości. Sama projektantka podkreśla, że jest bardzo dumna z zespołu ludzi, dzięki którym marka Urban Nature Culture spełnia wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. 


Połączenie pasji oraz pełne oddanie swojej pracy to klucz do tworzenia śmiałych projektów. Wieloletnie doświadczenie projektantki widać w kolekcjach marki Urban Nature Culture, która proponuje coraz to nowsze meble i dodatki do domowych kolekcji. Spodobają się każdemu, kto ceni sobie produkty z duszą w rozsądnych cenach.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny