• Kategorie
  • Parametry
  • Zegary

Zegar owalny turkusowy Vintage 1
Zegar owalny turkusowy Vintage 1
Produkt niedostępny

Ozdobne zegary dekoracyjne

Szczęśliwi czasu nie liczą, ale bycie na czas to ceniona umiejętność. Zegar umieszczony w widocznym miejscu będzie cieszył oko i ułatwi skuteczne planowanie. Polecamy duże zegary ścienne, które będą stanowiły dopełnienie wystroju. Zegary dekoracyjne świetnie sprawdzą się zarówno we wnętrzach prywatnych, jak w lokalach użytkowych, w poczekalni, hotelowym lobby czy gabinecie prawnika. 

Zegary retro

Zegary retro na ścianę i stojące to nie tylko wspaniałe, ale i praktyczne dekoracje. W ofercie HomeHood znajdą Państwo piękne zegary nawiązuję do starych zegarów dworcowych, przygotowane przez markę Belldeco. Wspaniałe zegary stojące vintage, nawiązujące do minionych dekad, marki Be Pure. Swoich fanów znajdzie też za pewne ponadczasowy minimalizm zegarów Zuiver prosto z Holandii. 

  • Instagram

W HomeHood wierzymy, że najważniejsze jest bliskie otoczenie człowieka. Dom i jego okolica to ogromny wycinek naszej codzienności. Właśnie dlatego stworzyliśmy miejsce w którym zgromadziliśmy niesamowite dodatki dla domu. Poprzez wyjątkowe przedmioty sprawiamy, że pomieszczenia stają się nietuzinkowe. Wyjątkowy wystrój wnętrz to nasza pasja, zapraszamy do obserwowania naszego profilu na Instagramie home_hood.