• Kategorie
  • Parametry
  • Poszewki

Poszewki na poduszki dekoracyjne

Poszewki na poduszki dekoracyjne, do salonu, sypialni, na kanapę. W żaden inny sposób, tak prosto nie zmienisz aranżacji salonu czy sypialni, jak poprzez zmianę poszewek na poduszkach. W ten prosty sposób możesz dostosować klimat swojego domu czy mieszkania do pory roku, sezonu świątecznego czy nawet aktualnego nastoju. Ta z pozoru niewielka zmiana, sprawi, że twój salon może być bardziej wiosenny, bardziej świąteczny, bardziej stylowy. Zmiana poszewek na poduszkach to tylko chwila, a efekt może cieszyć przez długi czas.

Poszewki dekoracyjne

Poszewki dekoracyjne dostępne w HomeHood powstają z wysokiej jakości materiałów. Każda poszewka to unikalny wzór stworzony specjalnie dla marki Aluro. Wszystkie poszewki na poduszki dekoracyjne powstają w limitowanej liczbie egzemplarzy. Poszewki dekoracyjne dostępne są w dwóch rozmiarach, mniejszym 40x40 cm oraz większym 60x60 cm. Wszystkie poszewki zamykane są na zamek błyskawiczny.

Oprócz poszewek posiadamy w sprzedaży też całe poduszki dekoracyjne.

  • Instagram

W HomeHood wierzymy, że najważniejsze jest bliskie otoczenie człowieka. Dom i jego okolica to ogromny wycinek naszej codzienności. Właśnie dlatego stworzyliśmy miejsce w którym zgromadziliśmy niesamowite dodatki dla domu. Poprzez wyjątkowe przedmioty sprawiamy, że pomieszczenia stają się nietuzinkowe. Wyjątkowy wystrój wnętrz to nasza pasja, zapraszamy do obserwowania naszego profilu na Instagramie home_hood.