• Kategorie
  • Parametry
  • Lustra

Lustra

Lustro to codzienny towarzysz życia, który może stać się nietuzinkową ozdobą. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, takich jak drewno mango, stal czy mosiądz, będzie służyło przez długie lata. 

Proste geometryczne kształty luster w stylu art déco świetnie wpasują się w aranżacje wnętrz w różnych stylach, zarówno minimalistycznych jak i bardziej bogatych w detale. 

Lustro w domu

Lustro jest niezbędne już od samego rana, możemy spotkać je w sypialni, łazience, garderobie hallu czy przedpokoju. Potem towarzyszy nam często w przestrzeni publicznej, w sklepach, restauracji czy u fryzjera. W HomeHood oferujemy zarówno duże lustra ścienne czy stojące jak i małe zwierciadła idealne na toaletkę. 

  • Instagram

W HomeHood wierzymy, że najważniejsze jest bliskie otoczenie człowieka. Dom i jego okolica to ogromny wycinek naszej codzienności. Właśnie dlatego stworzyliśmy miejsce w którym zgromadziliśmy niesamowite dodatki dla domu. Poprzez wyjątkowe przedmioty sprawiamy, że pomieszczenia stają się nietuzinkowe. Wyjątkowy wystrój wnętrz to nasza pasja, zapraszamy do obserwowania naszego profilu na Instagramie home_hood.