• Kategorie
  • Szukaj
  • Lustra

Lustra

Lustro to codzienny towarzysz życia, który może stać się nietuzinkową ozdobą. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, takich jak drewno mango, stal czy mosiądz, będzie służyło przez długie lata. 

Proste geometryczne kształty luster w stylu art déco świetnie wpasują się w aranżacje wnętrz w różnych stylach, zarówno minimalistycznych jak i bardziej bogatych w detale. Lustra dostępne w sklepie internetowym HomeHood posiadają ramy wykonane z metalu, drewna lub materiałów syntetycznych.

Lustro w domu

Lustro jest niezbędne już od samego rana, możemy spotkać je w sypialni, łazience, garderobie, holu czy przedpokoju. Potem towarzyszy nam często w przestrzeni publicznej, w sklepach, restauracji czy u fryzjera. W HomeHood oferujemy zarówno duże lustra ścienne czy stojące jak i małe zwierciadła idealne na toaletkę. Szczególnie polecamy duże wiszące loftowe lustro Window marki Dutchbone oraz loftowe lutro Nero od Belldeco. Dla osób wymagających większej mobilności proponujemy lustro stojące Gubo, które dzięki zamontowanym kółeczkom, łatwo przemieścimy, tam gdzie jest nam aktualnie potrzebne. 

Lustra owalne

W ofercie sklepu internetowego HomeHood posiadamy lustra owalne w metalowej ramie, z możliwością montażu lustra pionowo lub poziomo. Przykładem takie lustra owalnego jest lustro SANOU marki woood. Sanou to duże lustro wiszące, które dzięki metalowej, lekkiej, ramie oraz trzem wieszakom można powiesić zarówno w pionie jak i w poziomie. Dzięki bardzo praktycznemu podejściu do projektowania, lustro to świetnie się sprawdzi zarówno na niewielkich fragmentach ścian jak i na dużych płaszczyznach ścian. 

Duże lustro

Duże lutro w domu potrafi wiele zmienić. Duże lustra świetnie powiększają optycznie pomieszczenia, sprawiają, że wydaj się, że jest w nich więcej światła. Lustro, nawet duże, nie musi wydawać się ciężkie. Lustro w cienkiej, optycznie lekkiej ramie powieszone na ścianie w salonie, sypialni czy łazience powiększy i rozjaśni nam przestrzeń.