• Kategorie
  • Parametry
  • Tace, patery, etażerki

Patery ozdobne i tace metalowe

Ozdobne patery i tace metalowe to cały czas modny dodatek do wnętrz. Nic dziwnego! Sprawdzą się na stole, ławie i komodzie. Wspaniale komponują się na nich wszelkie owoce, orzechy czy słodycze. Tace i patery stanowią nie tylko piękną dekorację, ale także świetne rozwiązanie do ustawienia świec lub lampionów

Nasze tace metalowe to wysokogatunkowe produkty wytwarzane w ograniczonej liczbie egzemplarzy w pojedynczych seriach. 

Patery metalowe od Aluro to przedmioty nie tylko piękne i oryginalne ale i praktyczne. Szczególnie polecamy czarną paterę aluminiową z serii Hemres.

Taca metalowa

Taca metalowa to doskonałe akcesorium zarówno do wykorzystania w kuchni jak i w jadalni czy salonie. Na tacy możemy w wygodny, a przy tym elegancki sposób podać gościom przekąski czy przynieść drinki. Na eleganckiej metalowej tacy możemy ułożyć też owoce czy ciasto. 

  • Instagram

W HomeHood wierzymy, że najważniejsze jest bliskie otoczenie człowieka. Dom i jego okolica to ogromny wycinek naszej codzienności. Właśnie dlatego stworzyliśmy miejsce w którym zgromadziliśmy niesamowite dodatki dla domu. Poprzez wyjątkowe przedmioty sprawiamy, że pomieszczenia stają się nietuzinkowe. Wyjątkowy wystrój wnętrz to nasza pasja, zapraszamy do obserwowania naszego profilu na Instagramie home_hood.