• Kategorie
  • Szukaj
  • Szafki RTV

Szafka RTV 133x45 cm Bristol White
Szafka RTV 133x45 cm Bristol White
Produkt niedostępny
Komoda RTV biała RETRO
Komoda RTV biała RETRO
Produkt niedostępny

Szafki RTV

W kategorii Szafki RTV znajdą Państwo szeroką ofertę mebli przystosowanych do współpracy z domowym sprzętem RTV, a przy tym świetnie wyglądających. Oferujemy w tej kategorii zarówno meble w stylu retro, komody wykonane z drewna mango jak i i nowoczesne połączenie drewna i metalu idealne do wnętrz loftowych. Niskie komody, dopasowane pod telewizor to bardzo ważny element wystroju salonu. Ze względu na swoje położenie meble te bardzo często skupiają na sobie wzrok zarówno domowników jak i gości. W HomeHood wiemy jak ważne są komody RTV dlatego szafki pod telewizor dostępne w sklepie internetowym HomeHood to wysokiej jakości meble od najlepszych producentów polskich oraz holenderskich.  

Szafka pod telewizor

Szafka pod telewizor to centralny mebel w wielu domach. Dlatego szafka RTV musi przede wszystkim pasować do aranżacji pomieszczenia, najczęściej salonu. Do coraz bardziej popularnych aranżacji w stylu loftowym czy industrialnym polecamy meble pod telewizor z metalu połączonego z drewnem. Przykładem szafki w stylu loftowym mogą być meble RTV z kolekcji GIN holenderskiej marki Duchtbone. Design mebli to typowy przykład stylu industrialnego, wykorzystanie solidnego drewna jodłowego oraz metalowej konstrukcji.

Szafka RTV w dobie cyfrowej

W XXI wieku szafka RTV oczywiście już nie służy do ustawienia telewizora. Współcześnie szafkę RTV wykorzystuje się na sprzęt RTV, taki jak kino domowe, dekodery telewizji satelitarnej lub kablowej. Telewizor wisi przeważnie nad szafką, na ścianie w salonie. Oprócz przechowywania akcesoriów RTV , niska szafka telewizyjna może służyć również jako stolik lub konsola, na której umieścimy kilka dodatków dopełniających aranżację pokoju.

Drewniana szafka pod telewizor

 

Drewniane szafki RTV to nadal najpopularniejszy wybór. Szafki takie powstają albo w wyselekcjonowanego litego drewna, albo z nowoczesnych materiałów drewnopochodnych i wykończone są drewnianym fornirem. Szafki RTV z drewna w centralnym miejscu w salonie na pewno będzie cieszyć oko domowników. Z kolei nowoczesne materiały konstrukcyjne zapewniają niezrównany komfort użytkowania szafki oraz sprzętu elektronicznego, który w niej zainstalujemy. W kolekcji komód RTV HomeHood znajdą Państwo zarówno meble w stylu retro, jak i nowoczesne, minimalistyczne rozwiązania.

Meble pod telewizor

Mebel RTV to nie musi być koniecznie komoda czy szafka. Jeżeli wystój naszego salonu na to pozwala, a telewizor jest powieszony odpowiednio wysoko, możemy użyć stoliczka albo konsoli w charakterze mebla RTV. Funkcjonalność takiego rozwiązania będzie na pewno mniejsza, nie schowamy kabli, na wierzchu będą też wszelkie akcesoria RTV, ponieważ stolik czy konsola, w przeciwieństwie do komody nie będą miały półek, ani szuflady. Za ta wystrój naszego salonu może może dzięki temu sporo zyskać, jeżeli stawiamy na minimalizm.

Jeżeli jednak zależy nam na ukryciu kabli i sprzętu, powinniśmy wybrać którąś z szafek RTV. Są to również bardzo stylowe meble i najlepiej sprawdzą się w swojej roli, niezależnie od charakteru pomieszczeń. Dla tych, którzy preferują w salonie styl loftowy wskazaliśmy już ofertę, ale znajdą u nas odpowiednie meble też miłośnicy stylu hamptons, czy osoby preferujące wnętrza w stylu nowojorskim, czy eklektycznym.

Jeżeli szukają Państwo komody nie koniecznie pod telewizor, zapraszamy do kategorii "Komody metalowe"