• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Dutchbone

Dutchbone - o marce


Dutchbone to holenderska marka, która w efektowny sposób łączy inspiracje z całego świata z ponadczasowym designem. W efekcie otrzymujemy meble, lampy, dodatki, które są stonowane, ale na pewno nie są oczywiste. W kolekcjach marki Dutchbone dominują kolory Ziemi, które znakomicie sprawdzą się we wnętrzach utrzymanych w klimacie skandynawskim, industrialnym, nowoczesnym, a nawet rustykalnym. Produkty łączą w sobie niebanalne wzornictwo z praktyczną wygodą. Część produktów marki Dutchbone jest wykonywanych ręcznie. To dlatego stają się one jeszcze bardziej unikatowe, a zarazem pożądane jako element wystroju wnętrz. 

 

 

Meble Dutchbone

 

Dutchbone idealnie odzwierciedla duszę każdego podróżnika. Meble i dekoracje są inspirowane tradycjami czy kulturami krajów w najrozmaitszych zakątkach świata. Za ich sprawą możemy stworzyć nawet Dziki Zachód w naszych mieszkalnych przestrzeniach. Co istotne, marka Dutchbone kocha naturę. Drewno i rattan stanowią nieodłączne tworzywa, które wykorzystuje się podczas produkcji różnych kolekcji. Wśród przewodnich kolorów można dostrzec odcienie zieleni, brązów i szarości. 

 

Oprócz mebli Dutchbone sporą popularnością cieszy się oświetlenie. W sklepie internetowym HomeHood można znaleźć zarówno lampy stołowe, jak i lampy podłogowe czy wiszące z logo Dutchbone.