• Stoliki kawowe

Stolik kawowy

Wybierając stolik kawowy warto pomyśleć o jego funkcji - ma on być przede wszystkim ułatwieniem. Dobrze jest dopasować jego wysokość i wielkość do otaczających go mebli oraz rozważyć jakiej ilości osób ma służyć. Nie należy przy tym zapominać, że stolik kawowy to też dekoracje naszego salonu. Stylowy stolik kawowy może być wykonany ręcznie, z wysokiej jakości materiałów, takich jak egzotyczne drewno czy metal. 

Okrągły stolik kawowy

Okrągłe stoliki kawowe mogę być wykonane w całości z drewna, np w formie blatu na trzech nagach, jak stolik ALOKI z drewna mango. Podobną konstrukcję mogą mieć okrągłe stoliki metalowe,np. metalowy stolik kawowy GIDO. W ofercie HomeHood mamy też ciekawsze konstrukcję, będą ce połączeniem drewna i metalu. Stolik BASE łączący ażurową metalową podstawę z blatem z drewna mango oraz stolik BALEO z tłoczoną aluminiową podstawą i drewnianym blatem. 

Stoliki metalowe

Stoliki metalowe w roli stolików kawowych, czyli niskich, przeważnie niedużych stołów, sprawdzają się rewelacyjne. Są to przeważnie wizualnie ciekawe, często ażurowe konstrukcje. Metalowe stoliki kawowe występują często w połączeniu w ciekawymi gatunkami drewna. Elementem drewnianym może być blat stolika, kiedy jego nogi czy inna konstrukcja wykonane jest z metalu, na przykład z aluminium. Możemy też spotkać wariant odwrotny - metalowy blat i drewniane nogi, jak w stoliku kawowym GIDO.

  • Instagram

W HomeHood wierzymy, że najważniejsze jest bliskie otoczenie człowieka. Dom i jego okolica to ogromny wycinek naszej codzienności. Właśnie dlatego stworzyliśmy miejsce w którym zgromadziliśmy niesamowite dodatki dla domu. Poprzez wyjątkowe przedmioty sprawiamy, że pomieszczenia stają się nietuzinkowe. Wyjątkowy wystrój wnętrz to nasza pasja, zapraszamy do obserwowania naszego profilu na Instagramie home_hood.