• Kategorie
  • Szukaj
  • Abażury

Abażury i klosze

Abażury i klosze do lamp, lampek i kinkietów to jedne z najistotniejszych elementów oświetlenia domu. Wybór lamp, czy to wiszących czy stojących, to bardzo ważne zadanie. Zarówno oświetlenie sufitowe jak i lampy stołowe czy stojące wymagają odpowiedniego źródła zasilania, muszą też pasować do aranżacji całego wnętrza i dawać odpowiednia ilość światła, aby możliwe było komfortowe korzystanie z przestrzeni po zmroku. 

Abażur do lampy

Abażur jest bardzo często najistotniejszym elementem lampy czy żyrandola. To abażur decyduje o ogólnym wyglądzie lampy, oraz o ilości i kierunku światła jakie lampa daje. Jeżeli chcemy wprowadzić zmiany w aranżacji naszego mieszkania, nie musimy wymieniać całego oświetlenia, może wystarczy tylko zmienić jeden czy dwa abażury. Nawet niewielka zmiana w oświetleniu, typu zmiana abażuru lub zmiana ustawienia lamp podłogowych lub stołowych, może zupełnie odmienić aranżowane wnętrze. 

Abażury w sklepie internetowym HomeHood

W sklepie internetowym HomeHood znajdą Państwo abażury zarówno do lamp sufitowych jak i do lamp stojących, w tym podłogowych i stołowych. Część abażurów, zwłaszcza marki Aluro posiada mocowanie umożliwiające ich wykorzystanie zarówno w lampach wiszących jak i stojących. W HomeHood oferujemy szeroką gamę tekstylnych abażurów w kształcie walca lub stożka. Ale też w formie sześcianu czy graniastosłupa.