• Kategorie
  • Parametry
  • Abażury

Abażury i klosze

Abażury i klosze do lamp, lampek i kinkietów. Wybór lampy do domu czy mieszkanie to nie jest takie trywialne zadanie. Zarówno oświetlenie sufitowe jak i lampy stołowe czy stojące wymagają odpowiedniego źródła zasilania, muszą tez pasować do aranżacji całego wnętrza i dawać odpowiednia ilość światła.

Abażur

Abażur jest bardzo często najistotniejszym elementem lampy czy żyrandola. To abażur decyduje o ogólnym wyglądzie lampy, i ilości i kierunku światła jaką lampa daje. Zmieniając tylko sam abażur możemy sprawić, że nasze wnętrze zyska zupełnie inny charakter. Nie musimy wymieniać całej lampy

  • Instagram

W HomeHood wierzymy, że najważniejsze jest bliskie otoczenie człowieka. Dom i jego okolica to ogromny wycinek naszej codzienności. Właśnie dlatego stworzyliśmy miejsce w którym zgromadziliśmy niesamowite dodatki dla domu. Poprzez wyjątkowe przedmioty sprawiamy, że pomieszczenia stają się nietuzinkowe. Wyjątkowy wystrój wnętrz to nasza pasja, zapraszamy do obserwowania naszego profilu na Instagramie home_hood.