• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Miloo Garden

Miloo Garden - o marce

Miloo Garden należy do polskiej marki Miloo Home. Ta wyjątkowa linia prezentuje wysokiej jakości meble ogrodowe. Luksusowa aranżacja ogrodu i tarasu z meblami Miloo Garden to czysta przyjemność. Marka zapewnia szeroki wybór stylistyki mebli, dodatków i tekstyliów, dzięki czemu każdy dopasuje idealny zestaw dla siebie. Można zaaranżować ogród w stylu klasycznym, nowoczesnym, industrialnym lub rustykalnym. Najwyższa jakość wykonania, najlepsze materiały i wyjątkowy design sprawią, że ogród będzie równie modną i nowoczesną przestrzenią co wnętrze domu. Zestawy mebli ogrodowych są tworzone z wykorzystaniem najnowszych trendów, dzięki czemu aranżacja ogrodu będzie efektowna i sprawi, że nawet jeden element wystroju będzie zwracał uwagę. Trwałe i stylowe meble ogrodowe pozwolą przez lata cieszyć się komfortowym wypoczynkiem.

Wyjątkowy ogród lub taras 

Luksusowe meble ogrodowe z linii Miloo Garden pozwolą na aranżację wyjątkowej i nowoczesnej przestrzeni w ogrodzie, lub na tarasie. Marka ma w swojej ofercie szeroki wybór kolekcji, dzięki którym trafia w gusta wymagających klientów. Od stylu klasycznego przez nowoczesny i rustykalny, taka stylistyka sprawia, że klienci mogą stworzyć swoją wymarzoną przestrzeń do wypoczynku i relaksu na świeżym powietrzu. Najwyższa jakość, dbałość o detale, projekty zgodne z  najnowszymi trendami. Wykorzystanie najwyższej jakości materiałów i niebanalny design sprawia, że ogród lub taras stanie się wyjątkową modną przestrzenią cieszącą oczy i duszę.

Cocoon Miloo - wyjątkowa huśtawka ogrodowa


Jednym z większych hitów Miloo Home jest słynna huśtawka ogrodowa Cocoon w wersji De Lux. To duża i niesamowicie wygodna huśtawka typu kokon, która świetnie sprawdzi się nie tylko w ogrodzie. Cocoon De Lux marki Miloo ma aż 120 cm średnicy w najszerszym miejscu.