• Kategorie
  • Szukaj
  • Komody metalowe i drewniane

Komody drewniane

Komody drewnianeKomoda drewniana to mebel zarówno mogący być ozdobą mieszkania jak i bardzo praktyczny element wyposażenia wnętrz. Pełna szuflad komoda drewniana przyda się w zasadzie wszędzie. Komoda w kuchni pomieści garnki, zastawę czy produkty spożywcze. Dzięki temu będziemy mieć w kuchni porządek, a wszystkie potrzebne przedmioty będą cały czas łatwo dostępne. Podobnie świetnie duża drewniana komoda sprawdzi się w sypialni czy garderobie, pozwalając utrzymać porządek i sprawiając, że nawet schowane w niej rzeczy nadal są "pod ręką". Biała drewniana komoda to także świetne rozwiązanie do łazienki. Trzy szuflady z łatwością pomieszczą ręczniki, kosmetyki oraz inne niezbędne w łazience. 

 

Komody drewniane w różnych rozmiarach i różnego typu znajdziesz w HomeHood.eu. Posiadamy w ofercie zarówno małe komódki o szerokości zaledwie 49 cm jak i duże komody szerokie nawet na 120 i więcej centymetrów. Świetnym przykładem mebla o dużej liczbie praktycznych szuflad jest komoda drewniana Venitiennes marki Belldeco. Jest to nie duża, ale bardzo pojemna komódka, świetnie sprawdzi się zarówno w salonie czy gabinecie, jak i w garderobie czy sypialni, jako bieliźniarka.

Komody metalowe

Metalowe komody, podobnie jak ich drewniane odpowiedniki, również mogą być bardzo funkcjonalnymi meblami. Dodatkowo dzięki wykorzystaniu różnego rodzaju elementów metalowych, możemy podziwiać komody metalowe w przeróżnych formach. oraz ze ściankami o różnej, często ażurowej lub też siatkowej strukturze. Metalowe komody to nie tylko rozwiązania do warsztatu, piękne komody od Aluro świetnie sprawdzą się w salonie, łazience, kuchni czy w pracowni artystycznej. Możliwość zastosowanie ażurowych metalowych elementów sprawia, że meble te mogą nieco zmieniać swój charakter nawet w zależności od tego co w nich aktualnie przechowujemy. Komody wykonane z metalu, podobnie jak ich drewniane odpowiedniki, mogą dodawać w pomieszczeniach ciepła i uroku, nie musza być zimne i minimalistyczne. 

Komoda metalowa - loftowa

Komoda loftowa to specyficzny typ komody metalowej nawiązujący wprost do stylu industrialnego. Komoda w stylu loft będzie przypominać stół roboczy na produkcyjnej hali w połączeniu z szafką na narzędzia, a przy tym będzie w pełni funkcjonalnym i estetycznym metalowym meblem domowym, nadającym naszemu wnętrzu nieco stalowego pazura. Tego typu komody są często koloru czarnego, ewentualnie stalowo szare lub w innych ciemnych odcieniach. W sklepie HomeHood znajdą Państwo komody loftowe między innym polskiej marki Belldeco, ale też holenderskie szafki metalowe w stylu loft marki Dutchbone. 

Komoda prowansalska

Komoda prowansalska, to mebel wykonany najczęściej z drewna. Komody prowansalskie przeważnie są białe, ecru lub w pastelowych kolorach, czy barwie naturalnego drewna. niskie komody mogą służyć za szafkę TV, a te najmniejsze za szafkę nocną przy łóżku. Większe komody mogą świetnie sprawdzić się w kuchni, jadalni czy garderobie, a w połączeniu z nadstawką możemy skompletować piękny prowansalski kredens.