• Kategorie
  • Parametry
  • Komody

Komody drewniane

Komody drewnianeKomoda drewniana to mebel zarówno mogący być ozdobą mieszkania jak i bardzo praktyczny element wyposażenia wnętrz. Pełna szuflad komoda drewniana przyda się w zasadzie wszędzie. Komoda w kuchni pomieści garnki, zastawę czy produkty spożywcze. Dzięki temu będziemy mieć w kuchni porządek, a wszystkie potrzebne przedmioty będą cały czas łatwo dostępne. Podobnie świetnie duża drewniana komoda sprawdzi się w sypialni czy garderobie, pozwalając utrzymać porządek i sprawiając, że nawet schowane w niej rzeczy nadal są "pod ręką". Biała drewniana komoda to także świetne rozwiązanie do łazienki. Trzy szuflady z łatwością pomieszczą ręczniki, kosmetyki oraz inne niezbędne w łazience. 

 

Komody drewniane w różnych rozmiarach i różnego typu znajdziesz w HomeHood.eu. Posiadamy w ofercie zarówno małe komódki o szerokości zaledwie 49 cm jak i duże komody szerokie nawet na 120 i więcej centymetrów. Przykładem takiej dużej szafki może być komoda drewniana PALIDA, idealna, na przykład, jako szafka pod TV. 

Komody metalowe

Metalowe komody, podobnie jak ich drewniane odpowiedniki, również mogą być bardzo funkcjonalnymi meblami. Dodatkowo dzięki wykorzystaniu różnego rodzaju elementów metalowych, możemy podziwiać komody metalowe w przeróżnych formach. oraz ze ściankami o różnej, często ażurowej lub też siatkowej strukturze. Metalowe komody to nie tylko rozwiązania do warsztatu, piękne komody od Aluro świetnie sprawdzą się w salonie, łazience, kuchni czy w pracowni artystycznej. Możliwość zastosowanie ażurowych metalowych elementów sprawia, że meble te mogą nieco zmieniać swój charakter nawet w zależności od tego co w nich aktualnie przechowujemy. Komody wykonane z metalu, podobnie jak ich drewniane odpowiedniki, mogą dodawać w pomieszczeniach ciepła i uroku, nie musza być zimne i minimalistyczne. 

Komoda prowansalska

Komoda prowansalska, to mebel wykonany najczęściej z drewna. Komody prowansalskie przeważnie są białe, ecru lub w pastelowych kolorach, czy barwie naturalnego drewna. niskie komody mogą służyć za szafkę TV, a te najmniejsze za szafkę nocną przy łóżku. Większe komody mogą świetnie sprawdzić się w kuchni, jadalni czy garderobie, a w połączeniu z nadstawką możemy skompletować piękny prowansalski kredens. 

  • Instagram

W HomeHood wierzymy, że najważniejsze jest bliskie otoczenie człowieka. Dom i jego okolica to ogromny wycinek naszej codzienności. Właśnie dlatego stworzyliśmy miejsce w którym zgromadziliśmy niesamowite dodatki dla domu. Poprzez wyjątkowe przedmioty sprawiamy, że pomieszczenia stają się nietuzinkowe. Wyjątkowy wystrój wnętrz to nasza pasja, zapraszamy do obserwowania naszego profilu na Instagramie home_hood.