• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Miloo Home

Miloo Home - o marce

Miloo Home to polska marka o długoletnich tradycjach kierująca się przekazem: Every home has a story, co oznacza, że każde wnętrze ma własną historię. Meble tworzone są z pasją i profesjonalizmem. Dla marki najważniejsza jest dbałość o szczegóły, najlepsza jakość materiałów, wyjątkowe wzornictwo, a wszystko to w zgodzie z najnowszymi trendami. Marka prezentuje różne kolekcje mebli tak, aby odpowiedzieć na indywidualne potrzeby klientów. Kolekcje klasyczne, nowoczesne, industrialne, glamour i awangardowe, dzięki tak szerokiej stylistyce meble mogą być zastosowane w wielu wnętrzach jako element wystroju zwracający uwagę lub tworzyć całość aranżacji. Wyrafinowane formy w połączeniu z najwyższą jakością inspirują i nadają charakteru każdemu pomieszczeniu. Marka Miloo Home posiada jeszcze dwie linie, jakimi są Miloo Garden i Miloo Design. W ich ofercie znajduje się szeroka oferta pięknych mebli ogrodowych oraz meble tworzone na specjalne zamówienie klientów.

Miloo Home dla każdego wnętrza

Marka Miloo Home dzięki swojej szerokiej ofercie mebli i dodatków trafia w gusta wielu odbiorców. Każda kolekcja jest inna, ale równie zachwycająca. To niespotykane, aby z taką dbałością o detale i jakość materiałów dopracowywać wszystkie aranżacje. Kolekcje chociaż odmienne to podążają za aktualnymi trendami wnętrzarskimi. Miloo Home to marka, w której każdy znajdzie meble lub dodatki dla siebie i swojego wnętrza. Szeroka stylistyka Miloo Home pozwala na tworzenie dowolnych aranżacji, a nawet mieszanie stylów. Kolekcje utrzymane w stylu klasycznym, nowoczesnym, industrialnym, glamour, a nawet wzbogacone o egzotyczne i awangardowe elementy zadowolą najbardziej wymagających klientów i pozwolą im stworzyć swoje indywidualne miejsce z duszą i charakterem. 

Meble i dodatki wysokiej jakości

Meble i dodatki od Miloo to nie tylko design na światowym poziome, ale też wysoka jakość. Kolekcje mebli, oświetlenia, dywanów i akcesoriów wytwarzane są niezmiennie w najwyższą starannością. Produkty Miloo są nie tylko piękne i komfortowe w użytkowania, ale też bezpieczne dla nas i naszych bliskich. Nowoczesne rozwiązania stosowane przy projektowaniu i produkcji sprawiają, że meble i akcesoria zostaną w naszym domu lub ogrodzie na długo.

Biblioteka Grenier 130x50x220cm
Biblioteka Grenier 130x50x220cm
Produkt niedostępny
Duże lustro Milford 208x111cm
Duże lustro Milford 208x111cm
Produkt niedostępny
Fotel drewniany Harare 64X75XH67CM
Fotel drewniany Harare 64X75XH67CM
Produkt niedostępny
Fotel welurowy niebieski Brooklyn
Fotel welurowy niebieski Brooklyn
Produkt niedostępny
Fotel z ekorattanu RAINBOW IVY
Fotel z ekorattanu RAINBOW IVY
Produkt niedostępny
Komoda / bufet art deco Perlato
Produkt niedostępny