• Kategorie
  • Parametry
  • Producent - Miloo Home

Miloo Home - o marce

Miloo Home to polska marka o długoletnich tradycjach kierująca się przekazem: Every home has a story, co oznacza, że każde wnętrze ma własną historię. Meble tworzone są z pasją i profesjonalizmem. Dla marki najważniejsza jest dbałość o szczegóły, najlepsza jakość materiałów, wyjątkowe wzornictwo, a wszystko to w zgodzie z najnowszymi trendami. Marka prezentuje różne kolekcje mebli tak, aby odpowiedzieć na indywidualne potrzeby klientów. Kolekcje klasyczne, nowoczesne, industrialne, glamour i awangardowe, dzięki tak szerokiej stylistyce meble mogą być zastosowane w wielu wnętrzach jako element wystroju zwracający uwagę lub tworzyć całość aranżacji. Wyrafinowane formy w połączeniu z najwyższą jakością inspirują i nadają charakteru każdemu pomieszczeniu. Marka Miloo Home posiada jeszcze dwie linie, jakimi są Miloo Garden i Miloo Design. W ich ofercie znajduje się szeroka oferta pięknych mebli ogrodowych oraz meble tworzone na specjalne zamówienie klientów.

Miloo Home dla każdego wnętrza

Marka Miloo Home dzięki swojej szerokiej ofercie mebli i dodatków trafia w gusta wielu odbiorców. Każda kolekcja jest inna, ale równie zachwycająca. To niespotykane, aby z taką dbałością o detale i jakość materiałów dopracowywać wszystkie aranżacje. Kolekcje chociaż odmienne to podążają za aktualnymi trendami wnętrzarskimi. Miloo Home to marka, w której każdy znajdzie meble lub dodatki dla siebie i swojego wnętrza. Szeroka stylistyka Miloo Home pozwala na tworzenie dowolnych aranżacji, a nawet mieszanie stylów. Kolekcje utrzymane w stylu klasycznym, nowoczesnym, industrialnym, glamour, a nawet wzbogacone o egzotyczne i awangardowe elementy zadowolą najbardziej wymagających klientów i pozwolą im stworzyć swoje indywidualne miejsce z duszą i charakterem. 

Meble i dodatki wysokiej jakości

Meble i dodatki od Miloo to nie tylko design na światowym poziome, ale też wysoka jakość. Kolekcje mebli, oświetlenia, dywanów i akcesoriów wytwarzane są niezmiennie w najwyższą starannością. Produkty Miloo są nie tylko piękne i komfortowe w użytkowania, ale też bezpieczne dla nas i naszych bliskich. Nowoczesne rozwiązania stosowane przy projektowaniu i produkcji sprawiają, że meble i akcesoria zostaną w naszym domu lub ogrodzie na długo.

Lustro w kwadratowej srebrnej ramie Bisel 95x95 cm
Produkt niedostępny
Donica Klosters 47x47x100cm
Produkt niedostępny
Donica Klosters Square 43x43x100cm
Produkt niedostępny
Komoda Savoy 92x43x81cm
Produkt niedostępny
3990.00 -100% --,--
Konsola z szufladkami New Age bielona 109x43x76 cm
Konsola z szufladkami New Age bielona 109x43x76 cm
Produkt niedostępny
Stolik Klosters L śr.61x50cm
Produkt niedostępny
Choinka sosna ośnieżona Snowy Dossy 210 cm
Choinka sosna ośnieżona Snowy Dossy 210 cm
Produkt niedostępny
Sztuczna choinka zielona świerk Classy 150 cm
Sztuczna choinka zielona świerk Classy 150 cm
Produkt niedostępny