• Kategorie
  • Szukaj
  • DEKORACJE

Dekoracje stojące

W sklepie internetowym HomeHood proponujemy liczne ozdoby stojące. W kategorii dekoracji stojących znajdziesz, miedzy innymi:

  • wazony - szklane, ceramiczne oraz metalowe,

  • doniczki - oraz osłonki na doniczki, wykonane z różnych materiałów,

  • świeczniki i lampiony - szczególnie przydatne w długie wieczory,

    i wiele innych dekoracji, świetnych zarówno jako gustowny dodatek w naszym salonie, jak i na prezent z okazji imienin czy budowy nowego domu.

Dekoracje stojące w naszym sklepie internetowym to zarówno niezobowiązujące drobiazgi jak i pełnowymiarowe posągi. Dekoracje do domu jak i do ogrodu czy na balkon - tu szczególnie polecamy liczne donice ogrodowe oraz duże lampiony.

Dekoracje wiszące

W szerokiej ofercie naszego sklepu internetowego proponujemy również ozdoby wiszące, takie jak lustra, w tym duże lustra w rozmiarze XXL, oraz liczne dekoracje wykonane z drewna i metalu - dekory ścienne oraz plakaty i obrazy. Dekoracje wiszące dostępne w HomeHood to zarówno rozwiązania do wnętrz nowoczesnych, loftowych czy minimalistycznych, jak i urządzonych z rozmachem, jak wnętrza boho, glamour czy nowojorskie.

Dodatki dekoracyjne do domu

W szerokiej ofercie HomeHood znajdziesz, między innymi, akcesoria do domu w stylu orientalnym. Na przykład marokańskie lampiony i świeczniki. Figurki i posągi inspirowane kulturą dalekiego wschodu. Również wiele wzorów donic i osłonek ma swoje źródła w krajach orientu. Zarówno marki polskie, jak i zachodnie czerpią inspiracje z krajów Azji czy Afryki, a nawet z historii wielkich odkryć geograficznych. Duża część dekoracji w HomeHood świetnie nadaje się na niezobowiązujące prezenty. Polecamy szczególnie dla osób wrażliwych na piękno, ceniących dobry design i sztukę.