• Kategorie
  • Szukaj
  • Komody niskie

Niskie komody

Komoda to przede wszystkim funkcjonalny mebel do do przechowywania. Niska komoda, przynajmniej według naszego rozróżnienia, to taka, której wysokości jest mniejsza niż jej szerokość. Wśród niskich komód znajdziemy zarówno typowe komody RTV o wysokości rzędu 60 cm, jak i wyższe meble. Niskie komody często wyposażone są w szuflady co ułatwia dostęp do ich zawartości. W HomeHood znajdziesz zarówno niskie komody wykonane z drewna jak i komody metalowe - w stylu industrialnym i loftowym. Niskie szafki świetnie sprawdzą się w pokojach dziecięcych, nie tylko w salonie czy w sypialni pod RTV.

Niska komoda drewniana

Niska komoda drewniana to nie tylko wygodny mebel do ustawienie pod ekranem telewizora, tego typu szafka świetnie sprawdzi się też ustawiona w innych miejscach, aby dobrze wykorzystać przestrzeń a przy tym nie dać wybrzmieć dekoracjom czy obrazom powieszonym na ścianie. Niską, długą komodę możemy ustawić w wąskich przedpokojach. Funkcjonalne meble tego typu sprawdzą się też jadalni czy kuchni, jako świetnie miejsce przechowywania zastawy czy po prostu na bibeloty.

W naszej ofercie posiadamy też komody wysokie, które znajdą Państwo w kategorii Komody Wysokie, na przykład wysoka komoda z szufladami LOFT od Belldeco. 

  • Sklep zamkniętyStock sale darmowa wysyłka autorstwa Justyna