• Kategorie
  • Szukaj
  • Konsole

Konsola z drewna

Konsola drewniana, czy to wykonana z litego drewna czy też pokryte fornirem w najwyższej jakości drewna to wspaniała ozdoba i idealny mebel ekspozycyjny zarówno do dużych przestrzeni takich jak salon czy duży hol, jak i przytulniejszych pomieszczeń jak sypialnia, gabinet czy poczekalnia. Pod rozwagę polecamy szczególnie konsolę z kolekcji Class marki Dutchbone oraz serię Barbier od Zuivera.

Konsola metalowa

Konsola metalowa w stylu industrialnym to, najczęściej mebel wykonany w całości z metalu, blat wykonany może być również z metalu lub ze starego drewna. Konsole loftowe są często celowo postarzane, przez liczne odpryski, przerysowania i przetarcia, które nadaj im unikalnego, industrialnego charakteru. Konsole loftowe często mają dodatkowe szuflady lub półeczki

Konsola z drewnianym blatem

Konsole w stylu glamour, mimo, że również bardzo często wykonane z metalu, zdecydowanie różnią się od swoich odpowiedników w stylu loft. Metalowy stelaż konsol glamour jest pokryty połyskującymi powłokami w kolorze srebra lub złota. Blaty wykonane są najczęściej z drewna. Meble mają często proste, geometryczne kształty i pozbawione są dodatkowych półek czy szuflad.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny