• Kategorie
  • Szukaj
  • Duże lustra

Duże lustro loftowe szare GRIGIO
Produkt niedostępny

Lustro duże wiszące czy stojące?

Duże lustra ścienne lub podłogowe to ważny element wystroju wnętrza, zarówno prywatnego jak lustra w garderobie czy sypialni, jak i w otwartej części domu - salonu, holu wejściowego czy przedpokoju. Lustra wspaniale powiększają optycznie przestrzeń, dodają światła w pomieszczeniach. Za pomocą luster możemy niemal przebudować nasz dom, dodać mu dodatkowych metrów. Odpowiednio ustawione czy powieszone duże lustro w metalowej, czarnej, ramie może sprawić, że nawet bardzo ciasny przedpokoik zrobi wrażenie loftowego holu. Pamiętajmy, że lustra nie są tylko elementem dekoracyjnym, ale mogą wręcz kreować przestrzeń.

Duże lustro na ścianę

Duże lustro ścienne w garderobie czy w sypialni to nieodłączny towarzysz codziennego wyboru stroju i dodatków. Lustro jest tak samo nieocenione dla kobiet jak i w przypadku dobrze wyglądających mężczyzn. W ofercie sklepu internetowego HomeHood mamy zarówno lustra wiszące jak jak i stojące, także połączone z półką czy szufladą, co czyni je jeszcze bardziej użytecznymi przy wyborze garderoby. Oferujemy duże, prostokątne i owalne lustra obejmujące całą sylwetkę, aby ułatwić dopięcie naszej stylizacji z najdrobniejszych szczegółach.

Duże lustra stojące

Duże lustra stojące to świetne rozwiązanie do sypialni czy garderoby. Często są wyposażone w kółka dzięki czemu łatwo możemy je przemieszczać. Przy lustrach tego typu montowane są też półeczki, szuflady lub nawet wieszaki, co sprawia, że są bardzo wygodne przy wybieraniu stroju i dodatków. Obejmujące cała sylwetkę, prostokątne lustro Diana marki HomeHood, jest świetnym przykładem lustra do garderoby, czy sypialni. Innym przykładem dużego lustra jest prostokątne lustro Bradley. Jest to lustro wiszące, które możemy zawiesić na ścianie zarówno w pionie jak i w poziomie.

Duże lustra dekoracyjne

 

W sklepie internetowym HomeHood wiemy świetnie, że lustra to nie tylko praktyczny element wystroju wnętrz, ale też element dekoracyjny. Lustra dekoracyjne dostępne w naszym sklepie to zarówno, utrzymane w klimacie loftowym lustra/obrazy szklane z kolekcji Vintage marki Belldeco, jak i utrzymane w stylu pałacowym lustra z kolekcji Palazzo marki ARThings.