• Kategorie
  • Szukaj
  • Duże lustra

Duże lustro Milford 208x111cm
Duże lustro Milford 208x111cm
Produkt niedostępny
Lustro Montorse 149x118cm
Lustro Montorse 149x118cm
Produkt niedostępny

Duże lustro

Duże lustra ścienne lub stojące to ważny element wystroju wnętrza, zarówno prywatnego jak lustra w garderobie czy sypialni, jak i w otwartej części domu, jak salon czy hol wejściowy. Lustra wspaniale powiększają optycznie przestrzeń, dodają światła, za pomocą luster możemy niemal przebudować nasz dom, dodać mu dodatkowych metrów. Odpowiednio ustawione czy powieszone lustra mogą sprawić, że nawet bardzo ciasny przedpokoik sprawi wrażenie eleganckiego holu. 

Duże lustro na ścianę

Duże lustro ścienne w garderobie czy w sypialni to nieodłączny towarzysz codziennego wyboru stroju i dodatków. Lustro jest tak samo nieocenione dla kobiet jak i w przypadku dobrze wyglądających mężczyzn. W ofercie sklepu internetowego HomeHood mamy zarówno lustra wiszące jak jak i stojące, także połączone z półką czy szufladą, co czyni je jeszcze bardziej użytecznymi przy wyborze garderoby. Oferujemy duże, prostokątne i owalne lustra obejmujące całą sylwetkę, aby ułatwić dopięcie naszej stylizacji z najdrobniejszych szczegółach.

Duże lustra stojące

Duże lustra stojące to świetne rozwiązanie do sypialni czy garderoby. Często są wyposażone w kółka dzięki czemu łatwo możemy je przemieszczać. Przy lustrach tego typu montowane są też półeczki, szuflady lub nawet wieszaki, co sprawia, że są bardzo wygodne przy wybieraniu stroju i dodatków. Obejmujące cała sylwetkę, prostokątne lustro Diana marki HomeHood, jest świetnym przykładem lustra do garderoby, czy sypialni. Innym przykładem dużego lustra jest prostokątne lustro Bradley. Jest to lustro wiszące, które możemy zawiesić na ścianie zarówno w pionie jak i w poziomie.