• Kategorie
  • Szukaj
  • Duże lustra

Duże lustro

Duże lutro czy to stojące, czy ścienne to ważny element wystroju wielu wnętrz, zarówno prywatnych jak i publicznych. Lustra wspaniale powiększają optycznie przestrzeń, dodają światła. Odpowiednio ustawione czy powieszone duże lustro może sprawić, że nawet bardzo ciasny przedpokoik sprawi wrażenie eleganckiego holu. 

Duże lustro na ścianę

Duże lustro na ścianie w garderobie czy sypialni to nieodłączny towarzysz codziennego wyboru stroju i dodatków. Lustro jest tak samo nieocenione dla kobiet jak i w przypadku dobrze wyglądających mężczyzn. W ofercie sklepu internetowego HomeHood mamy zarówno lustra wiszące jak jak i stojące, także połączone z półką czy szufladą, co czyni je jeszcze bardziej użytecznymi przy wyborze garderoby. 

Duże lustra stojące

Duże lustra stojące to świetne rozwiązanie do sypialni czy garderoby. Często są wyposażone w kółka dzięki czemu łatwo możemy je przemieszczać. Przy lustrach tego typu montowane są też półeczki, szuflady lub nawet wieszaki, co sprawia, że są bardzo wygodne przy wybieraniu stroju i dodatków.