• Kategorie
  • Parametry
  • Biurka

Bristol White Biurko
Bristol White Biurko
Bestseller
Produkt niedostępny
Classic Biurko proste
Classic Biurko proste
Produkt niedostępny

Biurka drewniane

Biurka drewniane Dutchbone

Biurka drewniane holenderskiej marki Dutchbone, to wyjątkowo starannie zaprojektowane meble. Biurka te stanowią wyjątkową ozdobę gabinetu, a przy tym zachowują swoją użytkową funkcjonalność. Meble tego producenta nawiązują do najlepszych rozwiązań retro z minionych dekad. Na przykład biurko STILO, będące jednocześnie klasycznym stołem kreślarskim. 

Biurka drewniane Aluro

Biura drewniane marki Aluro to piękne, unikalne meble powstające w krótkich, pojedynczych seriach, przy użyciu klasycznych metod. Meble te są wytwarzane ręcznie, dzięki czemu cechują się wysoką jakością, a jednocześnie, każdy egzemplarz jest niepowtarzalny. Drewniane biurka dostępne w HomeHood będą pasowały do aranżacji w stylu prowansalskim (białe, postarzane meble), w stylu egzotycznym ( np, wykonane z drewna mango) czy w stylu francuskim, klasycznym. 

  • Instagram

W HomeHood wierzymy, że najważniejsze jest bliskie otoczenie człowieka. Dom i jego okolica to ogromny wycinek naszej codzienności. Właśnie dlatego stworzyliśmy miejsce w którym zgromadziliśmy niesamowite dodatki dla domu. Poprzez wyjątkowe przedmioty sprawiamy, że pomieszczenia stają się nietuzinkowe. Wyjątkowy wystrój wnętrz to nasza pasja, zapraszamy do obserwowania naszego profilu na Instagramie home_hood.