• Kategorie
  • Parametry
  • Biurka

Biurka drewniane

Biurka drewniane Dutchbone

Biurka drewniane holenderskiej marki Dutchbone, to wyjątkowo starannie zaprojektowane meble. Biurka te stanowią wyjątkową ozdobę gabinetu, a przy tym zachowują swoją użytkową funkcjonalność. Meble tego producenta nawiązują do najlepszych rozwiązań retro z minionych dekad. Na przykład biurko STILO, będące jednocześnie klasycznym stołem kreślarskim. 

Biurka drewniane Aluro

Biura drewniane marki Aluro to piękne, unikalne meble powstające w krótkich, pojedynczych seriach, przy użyciu klasycznych metod. Meble te są wytwarzane ręcznie, dzięki czemu cechują się wysoką jakością, a jednocześnie, każdy egzemplarz jest niepowtarzalny. Drewniane biurka dostępne w HomeHood będą pasowały do aranżacji w stylu prowansalskim (białe, postarzane meble), w stylu egzotycznym ( np, wykonane z drewna mango) czy w stylu francuskim, klasycznym. 

  • Instagram

W HomeHood wierzymy, że najważniejsze jest bliskie otoczenie człowieka. Dom i jego okolica to ogromny wycinek naszej codzienności. Właśnie dlatego stworzyliśmy miejsce w którym zgromadziliśmy niesamowite dodatki dla domu. Poprzez wyjątkowe przedmioty sprawiamy, że pomieszczenia stają się nietuzinkowe. Wyjątkowy wystrój wnętrz to nasza pasja, zapraszamy do obserwowania naszego profilu na Instagramie home_hood.