• Kategorie
  • Szukaj
  • Lampki nocne

Lampki nocne

Lampki nocne to obowiązkowy element wyposażenia sypialni. Mogą być to lampki stojące na stoliku nocnym czy podłodze, niedaleko łóżka. Lampa nocna nie tylko rozprasza mroki nocy, umożliwiając czytanie, ale jest też detalem dopełniającym aranżację sypialni czy pokoju dziecięcego. W ofercie HomeHood znajda Państwo zarówno nowoczesne lampki nocne, jak i nawiązujące do klasyki.

Lampki nocne do czytania

Wśród oświetlenia bocznego i lampek nocnych oferowanych przez sklep internetowy HomeHood znajduję się lampki przeznaczone do czytania - na przykład lampy ścienne z kolekcji Florence marki It's about RoMi. Kinkiety te wyposażone są w dwa źródła światła, górne - główne, oraz dolne, kierunkowe, do czytania. Oprócz tego lampy wiszące Florence posiadają półeczkę na którą bezpiecznie odłożymy, czytaną książkę, przed snem. Lampka nocna od It's about RoMi to nie tylko lamka i półka, wyposażona jest również w gniazdo USB, dzięki któremu naładujemy nasz smartfon lub tablet.

Lampka nocna do czytania

Wybierając lampkę nocną pamiętajmy jakie będzie pełnić funkcję, czy tylko rozjaśniać nieco mroki nocy, czy będziemy chcieli przy niej czytać lub pracować. Odpowiednie oświetlenie jest ważne dla naszego zdrowia i dobrego samopoczucia, szczególnie ważna jest barwa światła. 

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny