• Kategorie
  • Szukaj
  • Ozdoby choinkowe

Bombki ręcznie robione

Ręcznie robione bombki to wspaniała i oryginalna dekoracja świątecznej choinki. Unikalne szklane bombki choinkowe mieniące się kolorami: złotym, srebrnym, zielonym oraz czernią i bielą.  Duże efektowne bombki ręcznie dekorowane od Aluro to gwarancja wyjątkowej i unikalnej choinki. Niesamowite, wielkie, bombki szklane  sprawią, że choinka w tym roku będzie wyjątkowa! Bombki choinkowe szklane, tak jak dawniej to, naszym zdaniem najlepsza ozdoba świątecznej choinki. 

Szklane bombki choinkowe

Szklane bombki choinkowe to tradycyjne ozdoby wieszane na świątecznej choince. Szklane bańki w różnych rozmiarach sprawdzają się jako dekoracje choinek, świątecznych stroików czy jako ozdoba świątecznego stołu. W sklepie internetowym HomeHood oferujemy szklane bombki w różnych kształtach i rozmiarach. Od małych bombek kryształków, bo ogromne bombki szyszki!

Ozdoby choinkowe 

To bardzo ważny element budujący świąteczny nastrój. Pięknie przystrojona choinka poprawi humor nie tylko dzieciom, ale i starszym domownikom. Ozdoby choinkowe w HomeHood pasują nie tylko na tradycyjną choinkę, świetnie s