• DEKORACJE ŚWIĄTECZNE

Dekoracje świąteczne

Piękne dekorację świąteczne marki Aluro sprawią, że w te święta Twój dom będzie wyglądał wyjątkowo. Na dekorację świąteczne w naszej kolekcji składają się takie artykuły jak:

Ozdoby choinkowe – głównie bombki szklane o unikalnych wzorach. Na bombkach dominują takie kolory jak srebro, złoto czerń czy biel. Przeważnie w połyskujących odcieniach, przełamane fantazyjnymi spękaniami lub intrygującym deseniem.

Ozdoby świąteczne – z dominującymi kolorami złotym, białym i srebrnym. Znajdziemy tu drewniane figurki reniferów, porcelanowe renifery czy choinki. A także duży wybór lampionów i świeczników które wspaniale rozświetlą nasze święta, jednocześnie uzupełniając świąteczną aranżację mieszkania.

  • Instagram

W HomeHood wierzymy, że najważniejsze jest bliskie otoczenie człowieka. Dom i jego okolica to ogromny wycinek naszej codzienności. Właśnie dlatego stworzyliśmy miejsce w którym zgromadziliśmy niesamowite dodatki dla domu. Poprzez wyjątkowe przedmioty sprawiamy, że pomieszczenia stają się nietuzinkowe. Wyjątkowy wystrój wnętrz to nasza pasja, zapraszamy do obserwowania naszego profilu na Instagramie home_hood.