• Kategorie
  • Szukaj
  • DEKORACJE ŚWIĄTECZNE

Piękne dekoracje świąteczne

Piękne dekorację świąteczne marek Aluro oraz Belldeco sprawią, że w te święta Twój dom będzie wyglądał na prawdę wyjątkowo. Wśród dekoracji świątecznych w sklepie HomeHood znajdą Państwo zarówno ręcznie wykonane szklane bombki choinkowe jak i ozdoby na świąteczny stół czy do dekoracji domu, jak figurki, świeczniki czy lampiony. 

Duże bombki szklane

Ozdoby choinkowe – głównie bombki szklane o unikalnych wzorach. Na bombkach dominują takie kolory jak srebro, złoto czerń czy biel. Przeważnie w połyskujących odcieniach, przełamane fantazyjnymi spękaniami lub intrygującym deseniem.

Duże bombki choinkowe

Na tegoroczne święta przygotowaliśmy wyjątkową ofertę dużych bombek choinkowych. Piękne szklane ozdoby świetnie sprawdzą się nie tylko na bożonarodzeniowej choince ale i zawieszone w innych miejscach, jako element świątecznego wystroju domu, miejsca pracy czy restauracji. Szklana bombka może też być świetnym, niezobowiązującym prezentem.

Piękne ozdoby świąteczne - figurki, lampiony

Ozdoby świąteczne – z dominującymi kolorami złotym, białym i srebrnym. Znajdziemy tu drewniane figurki reniferów, porcelanowe renifery czy choinki. A także duży wybór lampionów i świeczników które wspaniale rozświetlą nasze święta, jednocześnie uzupełniając świąteczną aranżację mieszkania.

Bombki na choinkę

Szklane bombki na choinkę to dekoracje popularne w polskich domach od lat. W sklepie internetowym HomeHood przedstawiamy trochę inne spojrzenie na świąteczną choinkę. Ręcznie robione, wyjątkowe, ozdoby Aluro i Belldeco to gwarancja oryginalnych świątecznych dekoracji.

  • Sklep zamkniętyStock sale darmowa wysyłka autorstwa Justyna