• Kategorie
  • Parametry
  • Lampy stojące podłogowe

Lampy stojące

Lampy stojące to świetne dopełnienie dla lamp sufitowych, które często nie wystarczają, by skutecznie rozjaśnić całość pomieszczeń. Z pomocą oświetlenia bocznego można doświetlić ciemniejszy kąt czy miejsce do czytania. Lampa stojąca może też być wspaniałą dekoracją wnętrza. A dzięki wymiennym abażurom, lampa może zmieniać się razem z porami roku, czy naszym humorem. 

Przykładem uniwersalnej lampy podłogowej może być lampa Amsterdam, marki It's About RoMi. Amsterdam to lampa podłogowa o nienachalnym designie, a możliwość wyboru ośmiu kolorów abażura sprawia, że możemy lampę dostosować do prawie każdego wnętrza! 

  • Instagram

W HomeHood wierzymy, że najważniejsze jest bliskie otoczenie człowieka. Dom i jego okolica to ogromny wycinek naszej codzienności. Właśnie dlatego stworzyliśmy miejsce w którym zgromadziliśmy niesamowite dodatki dla domu. Poprzez wyjątkowe przedmioty sprawiamy, że pomieszczenia stają się nietuzinkowe. Wyjątkowy wystrój wnętrz to nasza pasja, zapraszamy do obserwowania naszego profilu na Instagramie home_hood.