• Kategorie
  • Parametry
  • Dywany

Dywany

Dywany oferowane w sklepie internetowym HomeHood to zarówno wełniane dywany berberyjskie, jak i dywany z innych materiałów, takich jak bawełna czy len. Oferujemy zarówno mniejsze dywany 120 x 180 cm jak i całkiem duże dywany o wymiarach 200 x 300 cm.

Dywany Berberyjskie

Dywany berberyjskie, do wełniane, ręcznie tkane dywany wywodzące się z Północnej Afryki. Dywany tego typu powstają w Maroku z wełny owczej. Dywany te są produkowane tradycyjnymi, ręcznymi metodami. Oferowane w HomeHood dywany berberyjskie charakteryzują się nowoczesnym, geometrycznym wzornictwem, przy zachowaniu tradycyjnej, wysokiej jakości.

  • Instagram

W HomeHood wierzymy, że najważniejsze jest bliskie otoczenie człowieka. Dom i jego okolica to ogromny wycinek naszej codzienności. Właśnie dlatego stworzyliśmy miejsce w którym zgromadziliśmy niesamowite dodatki dla domu. Poprzez wyjątkowe przedmioty sprawiamy, że pomieszczenia stają się nietuzinkowe. Wyjątkowy wystrój wnętrz to nasza pasja, zapraszamy do obserwowania naszego profilu na Instagramie home_hood.