• Kategorie
  • Szukaj
  • MEBLE

Designerskie Meble

Designerskie meble drewniane wspaniale podkreślą indywidualny charakter wnętrza. Piękny drewniany kredens będzie, nie tylko ozdobą, ale i praktycznym meblem w kuchni, jadalni czy salonie. Biała komoda lub  regał będzie świetnie pasować do mieszkania lub domu w urządzonych stylu prowansalskim.  

 

Bardzo modne, obecnie, jest  połączenie metalu i dobrego gatunku, często egzotycznego, drewna, jak na przykład w stolikach kawowych z serii BASE. Ich oryginalny design sprawia, że wpasują się zarówno we wnętrza bardziej klasyczne jak w nowoczesne stylizacje.  Wyjątkowo starannie zaprojektowanie meble światowych marek takich jak HK LivingDutchbone czy Be Pure to w wielu wypadkach wręcz ikony designu, łączące w jednym meblu surowość metalu oraz ciepło drewna akacji czy mango.  

 

Białe meble drewniane 

Piękne drewniane meble nadadzą naszemu wnętrzu ciepłego, domowego charakteru. Meble w stylu prowansalskim, białe, w jasnych pastelowych kolorach lub w naturalnych odcieniach drewna uczynią dom bardziej przytulnym i przyjaznym. W HomeHood znajdziecie szeroki wybór mebli drewnianych, tak jak krzesła, stoły czy większych jak komody, kredensy i regały. Zainteresowanym designerskimi meblami drewnianymi w stylu prowansalskim polecamy szczególnie kolekcję mebli Bristol White marki Belldeco. 

Designerskie meble metalowe 

Designerskie meble metalowe, w połączeniu z egzotycznymi elementami z drewna świetnie sprawdzają się zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i w aranżacjach kolonialnych czy boho. Zobacz nasze unikalne stoliki kawowe, marek Aluro, Belldeco czy Dutchbone.  designerskie połączenie metalu i drewna. Meble metalowe powstają zarówno w wyniku łączeniu metalowych płyt, jak komody, jak i poprzez gięcie i łączenie metalowych prętów jak w przypadku krzeseł czy innych mebli ogrodowych. Meble z metalu no nie tylko lekkość w wyglądzie, jak w przypadku krzeseł wykonanych z drutu. Metalowe meble równie dobrze mogą budować poważny, industrialny klimat, a nawet świetnie wpisywać się aranżacje kolonialne czy orientalne.  

Meble z metalu i drewna 

Meble z metalu i drewna to oddzielna kategoria mebli, łącząca w sobie najlepsze cechy mebli zarówno wykonanych z drewna jak i metalowych. Dzięki połączeniu obu surowców możemy uzyskać w meblu efekt lekkości, poprzez zastosowaniu cienkich profili metalowych, nie rezygnując przy tym zupełnie z ciepła i przytulności jakie daję drewniane elementy we wnętrzu. Ciekawym rozwiązaniem łączącym różne materiały są na przykład stoliki kawowe, w których szkielet czy nogi wykonane są z metalu, natomiast blat stołu jest drewniany. Przykłady takich stolików mogą Państwo zobaczyć w kategorii stoliki kawowe. Meble z metalu i drewna to połączenie nowoczesności z przytulnością.