Meble i dodatki

W HomeHood wierzymy, że najważniejsze jest bliskie otoczenie człowieka. Dom i jego okolica to ogromny wycinek naszej codzienności. Właśnie dlatego stworzyliśmy miejsce w którym zgromadziliśmy niesamowite meble i dodatki dla domu. Poprzez wyjątkowe przedmioty sprawiamy, że pomieszczenia stają się nasze, zyskują charakter. W HomeHood jesteśmy przekonani, że nawet jeden unikatowy element wystarczy, aby nadać pożądanego charakteru całemu pomieszczeniu. Pomogą w tym, nasze, wyselekcjonowane, produkty - wyprodukowane w niewielkich nakładach, niejednokrotnie ręcznie przez wyspecjalizowanych rzemieślników. Meble i dodatki oferowane w sklepie internetowym HomeHood, to wysokiej jakości produkty, które mogą służyć przez lata i sprawdzą się w wielu aranżacjach. Wyjątkowy wystrój wnętrz to nasza pasja, zapraszamy do obserwowania naszego profilu na Instagramie home_hood.


 

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Klatki i szklarnie

Klatki ozdobne

Klatki, w których niegdyś powszechnie trzymano ozdobne ptaki, teraz same stały się ozdobami, bez konieczności trzymania w nich zwierząt. W naszej ofercie mamy klatki wykonane z metalu, często postarzane i z dodatkową funkcją. W HomeHood znajdą Państwo klatkę - lampion, klatki - żyrandole czy klatkę - kwietnik. 

Szklarenki dekoracyjne

Szklarenka dekoracyjna, to propozycja dla wszystkich miłośników roślin, ale nie tylko. Taka mała szklarnia to też ozdoba sama w sobie, a przy tym idealne miejsce na zaprezentowanie kolekcji drobiazgów.