• Ręczniki

Brak produktów do wyświetlenia

Ręczniki plażowe i do sauny

Oferowane w naszym sklepie ręczniki to bawełniane ręczniki typu hammam, świetnie sprawdzające się nie tylko w łazience ale i na plaży, basenie czy w saunie. Ręczniki marki HomeHood powstają z wysokiej jakości bawełny,  w zakładzie spełniającym normę ISO 9001:2015 oraz posiadającym certyfikat SA 8000.

Ręczniki na plażę

Nasze ręczniki to wspaniałe rozwiązanie na plażę – są dość cienkie, dzięki czemu są lekkie, łatwo je ze sobą zabrać, a do tego szybko schną. Jednocześnie są duże, bo liczą aż 100 na 180 cm, dzięki czemu możemy się na nich wygodnie położyć na piasku, w dowolnej pozycji.

Ręczniki do sauny

Ręczniki HomeHood to też idealne ręczniki do sauny. Każdy miłośnik saunowania na pewno doceni ich lekkość oraz duży rozmiar. Ręczniki łatwo spakować nawet w niedużą torbę, a przy tym zupełnie wystarczają do komfortowego korzystania z sauny. Ręcznikiem typu hammam możną się wygodnie owinąć, można go też rozłożyć w saunie, aby wygodnie się na nim ułożyć czy usiąść. Ręczniki są specjalnie dostosowane do dużej wilgotności w saunie. Są dość cienkie dzięki czemu szybko wyschną.  

  • Instagram

W HomeHood wierzymy, że najważniejsze jest bliskie otoczenie człowieka. Dom i jego okolica to ogromny wycinek naszej codzienności. Właśnie dlatego stworzyliśmy miejsce w którym zgromadziliśmy niesamowite dodatki dla domu. Poprzez wyjątkowe przedmioty sprawiamy, że pomieszczenia stają się nietuzinkowe. Wyjątkowy wystrój wnętrz to nasza pasja, zapraszamy do obserwowania naszego profilu na Instagramie home_hood.