Meble i dodatki

W HomeHood wierzymy, że najważniejsze jest bliskie otoczenie człowieka. Dom i jego okolica to ogromny wycinek naszej codzienności. Właśnie dlatego stworzyliśmy miejsce w którym zgromadziliśmy niesamowite meble i dodatki dla domu. Poprzez wyjątkowe przedmioty sprawiamy, że pomieszczenia stają się nasze, zyskują charakter. W HomeHood jesteśmy przekonani, że nawet jeden unikatowy element wystarczy, aby nadać pożądanego charakteru całemu pomieszczeniu. Pomogą w tym, nasze, wyselekcjonowane, produkty - wyprodukowane w niewielkich nakładach, niejednokrotnie ręcznie przez wyspecjalizowanych rzemieślników. Meble i dodatki oferowane w sklepie internetowym HomeHood, to wysokiej jakości produkty, które mogą służyć przez lata i sprawdzą się w wielu aranżacjach. Wyjątkowy wystrój wnętrz to nasza pasja, zapraszamy do obserwowania naszego profilu na Instagramie home_hood.


 

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - HK Living - sklep online: komody, lampy, krzesła

HKliving to holenderska marka, która badzo szybko zaskarbiła sobie serca odbiorców wponad siedemdziesięciu krajach na całym świecie. Jej projekty charakteryzują proste formy i naturalne materiały. Przyjazna, uniwersalna estetyka produktów sprawia, że są one wybierane chętnie do wnętrz prywatnych jak i komercyjnych.

Meble i dodatki HK Living

Wszystkie produkty marki HKliving wykonywane są z dbałością o detal, często z materiałów wtórnych. Niezwykła wyobraźnia i kreatywność projektantów marki pozwala na ponowne wykorzystanie m.in. drewna tekowego, płócien żeglarskich i plandek ciężarówkowych. Holenderska marka duży nacisk kładzie na podkreślenie inspiracji historycznymi wzorami, jednocześnie projektując zgodnie z najnowszymi trendami.

HKliving Wrocław, Opole, Oława

Oryginalne, holenderskie produkty dostępne są na Dolnym Śląsku. Po meble i dodatki HKliving zapraszamy też do naszego show roomu w, podwrocławskiej Oławie przy ulicy Wrocławskiej 14.