• Kategorie
  • Parametry
  • Poduszki ozdobne

Poduszki ozdobne

Poduszki ozdobne to ważny element dekoracyjny wielu wnętrz. Poduszki oprócz tego, że pełnią funkcję ozdobną, mogą też być praktyczne, służąc swoim oparciem. W sklepie internetowym HomeHood proponujemy Państwu poduszki ozdobne marki HK Living, zaprojektowane niezwykle staranie i wykonane z wysokiej jakości materiałów. Poduszki z naszej kolekcji ozdobione są pracami artystów lub nimi inspirowane. Poduszki ozdobne w naszej ofercie występują w dwóch głównych kształtach: poduszki kwadratowe, o boku 45 cm lub 60 cm oraz poduszki prostokątne 40 x 60 cm. 

Poduszki ozdobne kwadratowe

Poduszki ozdobne do salonu, najczęściej są kwadratowe. Są to kwadraty o boku 45 lub 60 cm, ale nitylko. Poduszki marki Aluro  w uszyte są w rozmiarze 40 x 40 cm a marki HK Living w rozmiarze 50 x 50 cm. Dzięki takiej różnorodności w sklepie internetowym HomeHood znajdą Państwo poduchy dekoracyjne w preferowanym, przez Państwa, rozmiarze.

  • Instagram

W HomeHood wierzymy, że najważniejsze jest bliskie otoczenie człowieka. Dom i jego okolica to ogromny wycinek naszej codzienności. Właśnie dlatego stworzyliśmy miejsce w którym zgromadziliśmy niesamowite dodatki dla domu. Poprzez wyjątkowe przedmioty sprawiamy, że pomieszczenia stają się nietuzinkowe. Wyjątkowy wystrój wnętrz to nasza pasja, zapraszamy do obserwowania naszego profilu na Instagramie home_hood.