• Kategorie
  • Szukaj
  • TEKSTYLIA

Tekstylia domowe

Tekstylia domowe, takie jak pościel, narzuty, ręczniki czy dywany to ważny i często niedoceniany element wystroju wnętrz. A tymczasem tekstylia domowe to często najprostsza droga do odświeżenia naszego mieszkania czy domu, w stosunkowo prosty sposób oraz niezbyt wysokim kosztem. 

Tekstylia w domu 

Tekstylia w domu, to elementy wystroju wnętrza, które podlegają sezonowej wymianie. Inaczej niż w przypadku mebli, czy innych większych elementów wyposażenia, akcesoria tekstylne podlegają częstym zmianom. W wielu domach mamy po kilka zmian poszewek na poduszki, narzut na łóżko czy kanapę, oraz oczywiście ręczników. 

Dywany

Dywany to nietypowa grupa tekstyliów domowych. Dywany, tak jak pościel czy narzuty możemy w dość prosty sposób zmienić aby nadać naszemu wnętrzu innego charakteru. Dywany mogą mieć bardzo duży wpływ na nastrój panujący w pomieszczeniu. Zmiana dywanu ciemnego na jasny, momentalnie sprawi, że w naszej aranżacji mieszkania pojawi się więcej światła. Zupełnie może się też zmienić układ kolorów, dywan może być kontaktem dla mebli i wyposażenia, może też odpowiadać kolorem reszcie wnętrza.