• Kategorie
  • Parametry
  • Figurki i rzeźby

Figurki dekoracyjne

Figurki dekoracyjne to przedmioty szczególne, dedykowane wyłącznie temu aby uczynić nasze mieszkanie przyjemniejszym i piękniejszym miejscem.  Ozdobne figurki służą jednemu celowi, aby cieszyć oko nasze oraz naszych gości. Podobnie w przypadku bardzo modnych poroży, wykonanych z materiałów naturalnych, jak trawa i drewno czy bardziej trwałych jak poroża metalowe, wykonane przeważnie  aluminium. 

Oferowane figury są akcesoriami często celowo postarzanymi, z niedoskonałościami, odpryskami czy rysami i przetarciami nadającymi im szlachetniej patyny. Tak dopieszczona figurki z łatwością przywodzi na myśl czasy antyczne. Ale figurki tego typu pasują nie tylko do wnętrz klasycznych, świetnie sprawdzą się też w stylu wabi-sabi czy innych nietuzinkowych rozwiązaniach.

  • Instagram

W HomeHood wierzymy, że najważniejsze jest bliskie otoczenie człowieka. Dom i jego okolica to ogromny wycinek naszej codzienności. Właśnie dlatego stworzyliśmy miejsce w którym zgromadziliśmy niesamowite dodatki dla domu. Poprzez wyjątkowe przedmioty sprawiamy, że pomieszczenia stają się nietuzinkowe. Wyjątkowy wystrój wnętrz to nasza pasja, zapraszamy do obserwowania naszego profilu na Instagramie home_hood.