Meble i dodatki

W HomeHood wierzymy, że najważniejsze jest bliskie otoczenie człowieka. Dom i jego okolica to ogromny wycinek naszej codzienności. Właśnie dlatego stworzyliśmy miejsce w którym zgromadziliśmy niesamowite meble i dodatki dla domu. Poprzez wyjątkowe przedmioty sprawiamy, że pomieszczenia stają się nasze, zyskują charakter. W HomeHood jesteśmy przekonani, że nawet jeden unikatowy element wystarczy, aby nadać pożądanego charakteru całemu pomieszczeniu. Pomogą w tym, nasze, wyselekcjonowane, produkty - wyprodukowane w niewielkich nakładach, niejednokrotnie ręcznie przez wyspecjalizowanych rzemieślników. Meble i dodatki oferowane w sklepie internetowym HomeHood, to wysokiej jakości produkty, które mogą służyć przez lata i sprawdzą się w wielu aranżacjach. Wyjątkowy wystrój wnętrz to nasza pasja, zapraszamy do obserwowania naszego profilu na Instagramie home_hood.


 

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Podkładki

Podkładki kuchenne 

W HomeHood wiemy, że w dobrej kuchni nie może zabraknąć miejsca, gdzie możemy swobodnie odstawić gorący garnek lub blaszkę z ciastem. Dlatego mamy w naszej ofercie podkładki kuchenne wykonane z żeliwa i innych materiałów. 

Podkładki na stół 

Podkładki na stół w odróżnieniu od podkładek typowo kuchennych bywają wykonane z bardziej zróżnicowanych materiałów. Podkładki stołowe będą chroniły obrus i sam stół, a przy tym stanowiły dekorację.