• Poznaj HomeHood

Justyn Szczerba - Właścicielka Homehood
Dzień dobry, nazywam się Justyna Szczerba i jestem twórczynią i właścicielką Homehood. Wraz z moim zespołem czuwam nad prawidłowym działaniem sklepu i wzbogacaniem naszej oferty. Dbam też, na codzień o to, aby byli Państwo zadowoleni z odwiedzin u nas. 

W HomeHood wiemy jak bardzo jest dla Ciebie ważne najbliższe otoczenie. Dom i jego sąsiedztwo są istotną składową codzienności każdego z nas, dlatego powinniśmy dbać aby były piękne i przyjazne. 
Nawet jeden wyjątkowy przedmiot może sprawić, że codzienne życie, w naszym domu, będzie po prostu lepsze, a tu w HomeHood mamy wiele takich przedmiotów.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutoreekskluzywnych polskich marek wnętrzarskich: 
Aluro, specjalizującej się w akcesoriach wystroju wnętrz  powstających gównie ręcznie, w krótkich seriach. Dlatego produkty, które u nas znajdziesz nie są wynikiem masowej produkcji - są niepowtarzalne! 
Belldeco - szerzej znanej marki o ugruntowanej pozycji na polskim rynku wyjątkowych mebli i dodatków. Polecamy szczególnie kolekcję Bristol White oraz Loft z bogatej oferty Belldeco.

Sklep HomeHood jest dystrybutorem mebli i artykułów home decor marek holenderskich, tak jak: HK Living, BePure, UNC, DutchBone, QeeBoo czy Bold Monkey. Rozwijamy też własne linie produktów pod markami HomeHood oraz ARThings

Homehood logo
 
Od października 2019 oprócz wizyty na naszej stronie intenrnetowej, możemy też zaproponować Państwu odwiedziny w naszym sklepie stacjonarnym. Sklep HomeHood | meble i dodatki mieści się w Oławie przy ulicy Wrocławskiej 14, Ulica Wrocławska to droga prowadząca z placu Zamkowego do oławskiego Rynku, w sąsiedztwie drogi krajowej numer 94, między Wrocławiem a Opolem. 

Sklep internetowy HomeHood.eu oraz sklep w Oławie przy ulicy Wrocławskej 14 prowadzony jest przez: HomeHood Justyna Szczerba, Główna 22, Chwałowice. Adres do koresondencji: HomeHood, Wrocławska 14, 55-200 Oława, mail: sklep@homehood.eu, tel: 504 157 564
  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny