• O nas

Homehood logoW HomeHood wiemy jak bardzo jest dla Ciebie ważne najbliższe otoczenie. Dom i jego sąsiedztwo są istotną składową codzienności każdego z nas, dlatego powinniśmy dbać aby były piękne i przyjazne. 

Nawet jeden wyjątkowy przedmiot może sprawić, że codzienne życie, w naszym domu, będzie po prostu lepsze, a tu w HomeHood mamy dużo takich przedmiotów.


Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem ekskluzywnych polskich marek wnętrzarskich: 

Aluro, specjalizującej się w akcesoriach wystroju wnętrz powstających gównie ręcznie, w krótkich seriach. Dlatego produkty, które u nas znajdziesz nie są wynikiem masowej produkcji - są niepowtarzalne! 

Oraz Belldeco - szerzej znanej marki o ugruntowanej pozycji na polskim rynku wyjątkowych mebli i dodatków. Polecamy szczególnie kolekcję Bristol White oraz Loft z bogatej oferty Belldeco.


Sklep HomeHood jest róznież dystrybutorem mebli i artykułów home decor marek holenderskich, tak jak: HK Living, BePure, UNC, DutchBone, QeeBoo, White Label Living.


Od października 2019 oprócz wizyty na naszej stronie intenrnetowej, możemy też zaproponować Państwu odzwiedziny w naszych sklepie stacjonarnym. Sklep HomeHood - Wystrój Wnętrz mieści się w Oławie przy ulicy F. Kutrowskiego 19d. Ulca Kutrowskiego to część drogi krajowej numer 94, trasa wylotowa z Oławy w kierunku Wrocławia.


Świeczniki, wazony, figurki, a nawet unikalne meble z drewna mango wspaniale podkreślą indywidualny charakter salonu, sypialni czy ogrodu. Zapraszamy do krainy oryginalnych wnętrz!