• Kategorie
  • Parametry
  • Talerze

Talerze

Talerz, co powszechnie wiadomo, to rzecz w kuchni niezbędna. Ale nie musimy być niewolnikami użyteczności talerzy. Talerze mogą być też piękne! I właśnie takie, wyjątkowe talerze oferuję marki HK Living oraz  UNC. 

Talerze ceramiczne

Talerze ceramiczne to najpopularniejszy rodzaj talerzy, zależy na naszych stołach i jak w sklepie internetowym HomeHood.eu. Oferujemy szeroki wybór talerzy ceramicznych, często ręcznie wykonywanych i szkliwionych. Oferujemy talerze okrągłe, owalne oraz prostokątne. O wielu zastosowaniach oraz unikalnych walorach estetycznych. 

Talerze drewniane

Talerze drewniane, wykonane często z egzotycznych gatunków drewna takich jak mango czy akacja, to unikalna ozdoba kuchni czy jadalni w stylu kolonialnym, orientalnym ale i rustykalnym czy prowansalskim. Tego typu talerze świetnie sprawdzą się też w aranżacjach minimalistycznych czy nowoczesnych. 

  • Instagram

W HomeHood wierzymy, że najważniejsze jest bliskie otoczenie człowieka. Dom i jego okolica to ogromny wycinek naszej codzienności. Właśnie dlatego stworzyliśmy miejsce w którym zgromadziliśmy niesamowite dodatki dla domu. Poprzez wyjątkowe przedmioty sprawiamy, że pomieszczenia stają się nietuzinkowe. Wyjątkowy wystrój wnętrz to nasza pasja, zapraszamy do obserwowania naszego profilu na Instagramie home_hood.