• Kategorie
  • Szukaj
  • Krzesła metalowe

Krzesło metalowe białe Luna
Krzesło metalowe białe Luna
Produkt niedostępny
Krzesło modern DANNY szare
Krzesło modern DANNY szare
Produkt niedostępny
Krzesło SIENNA różowe
Krzesło SIENNA różowe
Produkt niedostępny

Krzesła metalowe

Krzesła metalowe to coraz popularniejszy wybór w wielu aranżacjach. Krzesła wykonane z metalu sprawdzają się zarówno w aranżacjach retro, nawiązujących to stylów popularnych w minionych dekadach. Pasują też świetnie do wnętrz urządzonych w stylu nowoczesnym, industrialnym, czy post industrialnym. 

Krzesła metalowe druciane

Krzesła metalowe druciane, to charakterystyczny typ krzeseł, wykonanych, często w całości, z metalowego drutu równej długości. Siedzisko w tego typu krzesłach przypomina trójwymiarową siarkę utkaną ze stali lub innego metalu. Dzięki zastosowaniu tak plastycznego materiału jakim jest metalowy drut, krzesła tego typu mogę nieć bardzo zróżnicowane, niekiedy nawet futurystyczne, kształty. 

Krzesła metalowe barowe

Metalowe krzesła barowe, mogą być wykonane, albo z metalowego drugu i mieć konstrukcję ażurową, ale mogę też być nieco cięższe, jeżeli są wykonane z większych elementów. Zaletą metalowych krzeseł barowych jest ich duża odporność na zużycie oraz szeroki wachlarz form a co za tym idzie aranżacji w jakich możemy je zastosować.