• Kategorie
  • Parametry
  • Krzesła metalowe

Fotel metalowy brązowy LOFT
Fotel metalowy brązowy LOFT
Produkt niedostępny
Krzesło metalowe WIRE nude
Krzesło metalowe WIRE nude
Produkt niedostępny
Krzesło rattanowe czarne
Produkt niedostępny
Komoda stojąca ALURO Lamali
Komoda stojąca ALURO Lamali
Produkt niedostępny

Krzesła metalowe

Krzesła metalowe to coraz popularniejszy wybór w wielu aranżacjach. Krzesła wykonane z metalu sprawdzają się zarówno w aranżacjach retro, nawiązujących to stylów popularnych w minionych dekadach. Pasują też świetnie do wnętrz urządzonych w stylu nowoczesnym, industrialnym, czy post industrialnym. 

Krzesła metalowe druciane

Krzesła metalowe druciane, to charakterystyczny typ krzeseł, wykonanych, często w całości, z metalowego drutu równej długości. Siedzisko w tego typu krzesłach przypomina trójwymiarową siarkę utkaną ze stali lub innego metalu. Dzięki zastosowaniu tak plastycznego materiału jakim jest metalowy drut, krzesła tego typu mogę nieć bardzo zróżnicowane, niekiedy nawet futurystyczne, kształty. 

Krzesła metalowe barowe

Metalowe krzesła barowe, mogą być wykonane, albo z metalowego drugu i mieć konstrukcję ażurową, ale mogę też być nieco cięższe, jeżeli są wykonane z większych elementów. Zaletą metalowych krzeseł barowych jest ich duża odporność na zużycie oraz szeroki wachlarz form a co za tym idzie aranżacji w jakich możemy je zastosować.

  • Instagram

W HomeHood wierzymy, że najważniejsze jest bliskie otoczenie człowieka. Dom i jego okolica to ogromny wycinek naszej codzienności. Właśnie dlatego stworzyliśmy miejsce w którym zgromadziliśmy niesamowite dodatki dla domu. Poprzez wyjątkowe przedmioty sprawiamy, że pomieszczenia stają się nietuzinkowe. Wyjątkowy wystrój wnętrz to nasza pasja, zapraszamy do obserwowania naszego profilu na Instagramie home_hood.