• Kategorie
  • Parametry
  • Zegary ścienne

Ozdobne zegary ścienne

Ozdobne zegary ścienne zarówno marek polskich  jak i zachodnich znajdą Państwo w naszym dziale - zegary ścienne. Oferujemy zarówno zegary retro nawiązujące do zegarów dworcowych z XIX wieku, jak i zegary vintage w stylistyce ponadczasowe desingnu z połowy XX wieku. 

Zegary ścienne retro

Zegary ścienne retro przypominające stare zegary spotykane na dworcach, czy w innych miejscach publicznych zaprojektowanych w popularnym w XIX wieku stylu neoklasycystycznym. Wśród zegarów retro, w sklepie HomeHood, oferujemy zarówno czasomierze o tarczy okrągłej, jak i prostokątnej. Godziny na tarczy zegarów są opisane cyframi arabskimi lub rzymskimi. Ciekawostką są zegary z kolekcji LOFT, będące elementem wieszaków. 

  • Instagram

W HomeHood wierzymy, że najważniejsze jest bliskie otoczenie człowieka. Dom i jego okolica to ogromny wycinek naszej codzienności. Właśnie dlatego stworzyliśmy miejsce w którym zgromadziliśmy niesamowite dodatki dla domu. Poprzez wyjątkowe przedmioty sprawiamy, że pomieszczenia stają się nietuzinkowe. Wyjątkowy wystrój wnętrz to nasza pasja, zapraszamy do obserwowania naszego profilu na Instagramie home_hood.