• Kategorie
  • Parametry
  • Komody loft / metalowe

Komoda metalowa niska Loft 1
Komoda metalowa niska Loft 1
Produkt niedostępny
Komoda mango stal London
Komoda mango stal London
Produkt niedostępny
Witryna metalowa z szufladami Loft
Witryna metalowa z szufladami Loft
Produkt niedostępny
Komoda metalowa niska Loft 1
Komoda metalowa niska Loft 1
Produkt niedostępny
Komoda wysoka metalowa Loft 1
Komoda wysoka metalowa Loft 1
Produkt niedostępny
Szafka metalowa LAMALI Aluro
Szafka metalowa LAMALI Aluro
Produkt niedostępny

Komoda loftowa

Meble w stylu loft to obecnie najczęściej poszukiwana kategoria mebli. Wśród mebli loftowych największą popularnością cieszą się komody. Komody loftowe to najczęściej metalowe szafki wyposażone w szuflady lub półki ukryte za drzwiczkami. Niektóre komody w stylu loft stanowią połączenie metalowej konstrukcji oraz drewna na frontach szuflad czy drzwiczek. Niewidoczne wnętrze szafki bywa wykonane z wysokiej jakości płyty meblowej. Drewniane elementy komód często wykonywane są drewna mango, ze względu na jego trwałości i odporność na wilgoć.

Loftowa komoda z szufladami

Komoda w stylu loft industrial to nie tylko mebel budujący charakter wnętrza. Metalowa szafka może zdobić postindustrialny loft, może być industrialnym dodatkiem w nowym mieszkaniu, urządzanym w stylu loftowym. Komoda to też, a może przede wszystkim, mebel praktyczny. Wśród komód loftowych, możemy wyróżnić zarówno komody w których możemy przechowywać rzeczy niewidoczne ze zewnątrz, ale częste są też witryny, z przeszklonymi drzwiczkami. Zdarzają się też połączenia, na górze 2 półki za drzwiczkami z szybą, niżej 2 szuflady z metalowymi lub drewnianymi frontami.

Metalowa komoda vintage

Metalowa komoda w stylu loft to mebel o specyficznym, industrialnym charakterze. Meble loftowesą często celowo postarzane, poprzez liczne rysy zadrapania czy odpryski farby. Takie zabiegi sprawiają, że nawet nowa komoda z szufladamimoże wyglądać jak mebel wyciągnięty ze starej fabryki, prosto do naszego salonu czy sypialni. Industrialny look mebli z stylu vintage może być świetnym dopełnienie aranżacji wnętrz nie tylko w stylu loftowym, ale też wabi sabi, gdzie wady czy niedoskonałości przedmiotów i mebli, stanowią o ich pięknie i wartości.

Loftowa komoda RTV

Metalowe czy metalowo-drewniane komody w stylu loft industrial to nie tylko pojemne szafki do przechowywania, ale tez ważna ozdoba salonu. Komoda ustawiona w centralnej części salonu, jako szafka pod RTV, będzie przyciągała zarówno wzrok domowników jak i gości. Musimy zadbać, aby był to mebel nieprzeciętnej urody, a przy tym funkcjonalny.

Komoda loft - sklep internetowy

W sklepie internetowym HomeHood znajdą Państwo wszystkie powyższe rodzaje komód metalowych oraz metalowo - drewnianych w stylu loftglam-loftczy soft-loft. Czarne komody metalowe to przede wszystkim wspaniałą seria Loft od Belldeco oraz przeszklone komody Denza od Dutchbone. Miłośników bieli i jasnych tonacji powinny zainteresować szafki z serii Lamali marki Aluro. Również od Aluro pochodzi, niesamowicie wykończona miedzią, komoda Demon. Z kolei meble z serii Nelson od HomeHood oraz kolekcja Gin od Dutchbone to meble o konstrukcji metalowej, połączonej z drewnem. Komoda industrialna od HomeHood świetnie podkreśli najmodniejsze aranżacje.