• Kategorie
  • Parametry
  • Dekoracje ścienne

Dekoracje ścienne i ozdoby na ściany

W dziale z dekoracjami ściennymi znajdą Państwo obrazy oraz dekoracje obrazy przypominające, ozdobne lampy czy lustra oraz panele ścienne wykonane z różnych surowców. 

Designerskie dekoracje ścienne

W naszej ofercie można znaleźć wyjątkowe plakaty, obrazy i dekory ścienne w różnorodnej stylistyce. Co istotne, decor jest najprostszym sposobem na to, aby odmienić wnętrze i sprawić, że będzie przyciągać swoim oryginalnym klimatem. Świetnie sprawdzi się duże, efektowne płótno, które będzie naturalnym punktem ogniskującym w wybranym pomieszczeniu. Sprawia, że przestrzeń zyskuje duszę.


Jeśli masz niewiele miejsca do dyspozycji, wybierz niewielkie plakaty lub fragmenty posągu. Dobierając dekoracje ścienne, pamiętaj o całej kolorystyce danego wnętrza. Decor przepięknie uzupełni aranżację, ale powinien tworzyć z nią spójną całość. 


Dekoracje na ścianę - co warto wybrać?

Dekoracje ścienne można zawiesić pojedynczo lub zdecydować się na artystyczne kompozycje. Do wyboru jest wiele przyciągających wzrok ramek, plakatów w rozmiarach XXL, obrazów okolicznościowych. Aranżację możemy zmieniać w zależności od pory roku czy świąt. To tani, a zarazem sprawdzony sposób, aby wnieść do wnętrza sporą dawkę świeżości.

  • Instagram

W HomeHood wierzymy, że najważniejsze jest bliskie otoczenie człowieka. Dom i jego okolica to ogromny wycinek naszej codzienności. Właśnie dlatego stworzyliśmy miejsce w którym zgromadziliśmy niesamowite dodatki dla domu. Poprzez wyjątkowe przedmioty sprawiamy, że pomieszczenia stają się nietuzinkowe. Wyjątkowy wystrój wnętrz to nasza pasja, zapraszamy do obserwowania naszego profilu na Instagramie home_hood.