• Kategorie
  • Szukaj
  • Meble ogrodowe

Meble ogrodowe

Meble ogrodowe to ważny element wyposażenia każdego ogrodu czy tarasu. Każdego, którym chcemy się cieszyć na co dzień w komfortowych warunkach, przysiąść na ławeczce pod pergolą, zjeść niedzielny obiad na wygodnych krzesłach, przy dużym stole. Meble w naszym ogrodzie powinny być nie tylko wygodne, ale i piękne, powinny podkreślać styl w jakim urządziliśmy nasz ogród lub taras.

Metalowe meble ogrodowe

Metalowe meble ogrodowe, to meble, które dają nam najwięcej możliwości aranżacyjnych. Ich wykonanie z giętego metalu nadaje im niesamowitej wizualnej lekkości, a przy tym są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia czy warunki atmosferyczne. Krzesła, ławeczki, stoły czy altanki wykonane z postarzanego metalu posiadają niepowtarzalny styl i charakter. Pasują do aranżacji romantycznych, francuskich, prowansalskich, klasycznych czy nawet rustykalnych. 

Metalowe meble ogrodowe, to nie tylko wygodne i trwałe rozwiązanie, ale i możliwość pięknej aranżacji ogrodu czy tarasu. W HomeHood.eu oferujemy krzesła, stoły czy altany metalowe w  różnych stylach i kolorach, ale w każdym wypadku są to wspaniałe ozdoby ogrodu.  

Metal jest też częstym elementem budującym szkielet mebli ogrodowych wykonanych z rattanu czy posiadających siedziska wykonane z różnego rodzaju tkanin. Często przy produkcji metalowych elementów mebli ogrodowych wykorzystywane jest aluminium, ze względu na to, że dobrze znosi trudne warunki atmosferyczne. 

Rattanowe meble ogrodowe

Rattanowe meble ogrodowe to połączenie nowoczesności i funkcjonalności. Meble rattanowe są trwałe, odporne na działanie czynników atmosferycznych,, a jednocześnie techno rattan jest tworzywem pozwalającym na niecodzienny design. Rattanowe krzesła, fotele czy stoły swoją solidną konstrukcję mają, przeważnie, opartą o metalowy szkielet.  

Metalowe meble do ogrodu i na taras

Ogrodowe meble z metalu cechują się wizualną lekkością i funkcjonalnością.  W przypadku krzeseł czy stolików z giętego metalu możemy liczyć na oryginalne fantazyjne kształty mebli ogrodowych. Krótkie serie naszych mebli sprawią przy tym, że aranżacja tarasu lub ogrodu przy ich pomocy będzie niepowtarzalna. Designerskie meble ogrodowe z kolekcji FIESTA zadowolą zwolenników romantycznych mebli ogrodowych.