• Kredensy

Drewniane kredensy kuchenne

Drewniane kredensy kuchenne to meble niezastąpione w kuchni czy jadalni. Kredens to duży i pojemny mebel, w którym pomieścimy wszelkie kuchenne naczynia, zastawę stołową i inne akcesoria potrzebne na co dzień jak i od święta. Kredensy mogą być mniej lub bardziej zabudowane. Te prostsze mogą mieć otwarte półki w części górnej, część dolna przeważnie jest zabudowana, w formie szafek lub szuflad. Charakterystyczne dla kuchennych kredensów jest zróżnicowanie miejsc przechowywania, otwarte półki, zamknięte szafki oraz szuflady w jednym meblu, aby ułatwić przechowywanie akcesoriów i wyposażenia w różnym kształcie i rozmiarze. 

Kredens kuchenny

Kredens kuchennyKredens kuchenny to mebel z dużymi tradycjami. Wielu z nas ma jeszcze w pamięci stare kredensy, często nawet z pierwszych dekad XX wieku, jakie stały w kuchniach u naszych babć. Czasy się zmieniły, lata upłynęły i kredensy wracają do łask. Piękny postarzany kredens będzie tak samo praktyczny jak nowoczesne szafki z masowej produkcji, ale przebije je pod każdym względem na płaszczyźnie budowania klimatu i nastroju w kuchni, jadalni czy innym pomieszczeniu w naszym domu czy mieszkaniu. Kredens kuchenny marku Aluro to gwarancja jakości i unikalności. Meble tej marki, w tym kredensy, powstają ręcznie, metodami rzemieślniczymi. Nie są to produkty przemysłowe, identyczne, powstające latami w wielu seriach, obecne w co drugim domu. Kredensy drewniane Aluro to meble unikatowe, powstające w krótkich pojedynczych seriach, celowo postarzane, niedoskonałe, co docenią prawdziwi koneserzy.  

 

Białe, drewniane, kredensy są charakterystyczne dla stylu prowansalskiego. Są to piękne, często stare lub starzone drewniane meble z głębszymi szafkami w podstawie oraz nieco płytszymi w nadstawie. Ta dwupoziomowość kredensów pozwala na uzyskanie dodatkowej przestrzeni blatu roboczego lub miejsca aby odstawić coś na chwilę. Kredens w aranżacji prowansalskiej nie dość, że sam jest ozdobą kuchni kub jadalni, to może służyć jako podstawa do ustawienia innych elementów dekoracyjnych, takich jak figurki, świeczniki czy wazony dekoracyjne. 

  • Instagram

W HomeHood wierzymy, że najważniejsze jest bliskie otoczenie człowieka. Dom i jego okolica to ogromny wycinek naszej codzienności. Właśnie dlatego stworzyliśmy miejsce w którym zgromadziliśmy niesamowite dodatki dla domu. Poprzez wyjątkowe przedmioty sprawiamy, że pomieszczenia stają się nietuzinkowe. Wyjątkowy wystrój wnętrz to nasza pasja, zapraszamy do obserwowania naszego profilu na Instagramie home_hood.