• Kategorie
  • Szukaj
  • Kredensy

Witryna metalowa z szufladami Loft
Witryna metalowa z szufladami Loft
Produkt niedostępny
Biblioteka drewniana Bristol White
Biblioteka drewniana Bristol White
Produkt niedostępny
Kredens / metalowa gablota Zion
Kredens / metalowa gablota Zion
Produkt niedostępny
Kredens GRAVURE dębowy [fsc]
Kredens GRAVURE dębowy [fsc]
Produkt niedostępny

Drewniane kredensy kuchenne

Drewniane kredensy kuchenne to meble niezastąpione w kuchni czy jadalni. Kredens to duży i pojemny mebel, w którym pomieścimy wszelkie kuchenne naczynia, zastawę stołową i inne akcesoria potrzebne na co dzień jak i od święta. Kredensy mogą być mniej lub bardziej zabudowane. Te prostsze mogą mieć otwarte półki w części górnej, część dolna przeważnie jest zabudowana, w formie szafek lub szuflad. Charakterystyczne dla kuchennych kredensów jest zróżnicowanie miejsc przechowywania, otwarte półki, zamknięte szafki oraz szuflady w jednym meblu, aby ułatwić przechowywanie akcesoriów i wyposażenia w różnym kształcie i rozmiarze. 

Kredens kuchenny

Kredens kuchennyKredens kuchenny to mebel z dużymi tradycjami. Wielu z nas ma jeszcze w pamięci stare kredensy, często nawet z pierwszych dekad XX wieku, jakie stały w kuchniach u naszych babć. Czasy się zmieniły, lata upłynęły i kredensy wracają do łask. Piękny postarzany kredens będzie tak samo praktyczny jak nowoczesne szafki z masowej produkcji, ale przebije je pod każdym względem na płaszczyźnie budowania klimatu i nastroju w kuchni, jadalni czy innym pomieszczeniu w naszym domu czy mieszkaniu. Kredens kuchennymarku Aluro to gwarancja jakości i unikalności. Meble tej marki, w tym kredensy, powstają ręcznie, metodami rzemieślniczymi. Nie są to produkty przemysłowe, identyczne, powstające latami w wielu seriach, obecne w co drugim domu. Kredensy drewnianeAluro to meble unikatowe, powstające w krótkich pojedynczych seriach, celowo postarzane, niedoskonałe, co docenią prawdziwi koneserzy.  

Biały kredens drewniany

Białe, drewniane, kredensy są charakterystyczne dla popularnego stylu prowansalskiego. Są to piękne, często stare lub starzone drewniane meble z głębszymi szafkami w podstawie oraz nieco płytszymi w nadstawie. Ta dwupoziomowość kredensów pozwala na uzyskanie dodatkowej przestrzeni blatu roboczego lub miejsca aby odstawić coś na chwilę. Kredens w aranżacji prowansalskiej nie dość, że sam jest ozdobą kuchni kub jadalni, to może służyć jako podstawa do ustawienia innych elementów dekoracyjnych, takich jak figurki, świeczniki czy wazony dekoracyjne. Kredensy prowansalskie nie muszą być białe, mogą być też w innych kolorach, często w połączeniu z kolorem surowego, jasnego, drewna.

Postarzane kredensy drewniane

W związku z coraz mniejszą liczbą oryginalnych, starych mebli dostępnych na rynku, rosnącą popularnością  Postarzany kredens drewnianycieszą się kredensy postarzane. Meble te często wykonane ze starego drewna, przechodzą szereg specjalnych zabiegów, dzięki czemu upodobniają się do swoich starszych  krewnych. Postarzany kredens będzie charakteryzował się przetarciami, zadrapaniami, odpryskami farby, ale cały czas będzie w pełni funkcjonalny i wygodny w użyciu. Meble aby świetnie wyglądać w aranżacjach retro i vintage wcale nie muszą być stare. Postarzane kredensy drewniane Aluro świetnie pasują do tego typu aranżacji. 

Kredens witryna

Kredens bardzo często tez jest wspaniałym meblem ekspozycyjnym. Nadstawki drewnianych czy metalowych kredensów mogą posiadać liczne przeszklenie, głównie od frontu. Dzięki zastosowaniu przeszkleń w drzwiczkach górnej części kredensu, jego zawartość może być łatwo dostępna dla oka. Na popularności zyskują nowoczesne, industrialne kredensy czy też witryny o jeszcze większej liczbie przeszkleń, dzięki czemu, cała zawartości mebla widoczna jest z zewnątrz.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny