• Dostawa

Pandemia koronawirusa na Świecie wywiera wpływ nie tylko na życie codzienne każdego z nas, ale i na funkcjonowanie praktycznie każdego sektora gospodarki, w tym branży e-commerce oraz międzynarodowego transportu. Obsługa sklepu internetowego HomeHood dokłada wszelkich starań aby informować Państwa o przesunięciu terminów dostaw tak szybko jak to możliwe. Przepraszamy za ewentualne związane z tymi zmianami niedogodności i prosimy o zrozumienie w tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji.  


warunki dostawy HomeHood
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty zamówione przez Państwa zostały dostarczone w nienagannym stanie oraz w wyznaczonym czasie. Mając na uwadze bezpieczeństwo przesyłek oraz Państwa komfort wysyłamy produkty kurierem pod wskazany adres. 

W zależności od rozmiaru i charakteru produktów, dostarczamy je w paczkach lub na paletach. Dla wybranych produktów niezbędna jest indywidualna dostawa pod podany adres, po umówieniu daty dostawy. Informacja o specjalnych warunkach dostawy wyszczególniona będzie w opisie produktu. Korzystamy z usług sprawdzonych firm kurierskich, takich jak DHL i DPD. 

Zamówienia opłacone:

Standardowo, dla opłaconych zamówień powyżej 500 zł, oferowana jest przez nas darmowa dostawa. Natomiast dla zamówień do 499,99 zł koszt dostawy wynosi  19,50 zł. Koszt przesyłki zostanie podany w koszyku po podsumowaniu zamówienia. 

Zamówienia pobraniowe:

Dla zamówień realizowanych w trybie pobraniowym koszt wysyłki wynosi 21,90 zł. Maksymalna kwota zamówienia pobraniowego to 300,00 zł. Dla przesyłek paletowych brak możliwości wysyłki za pobraniem.

Wysyłka na palecie / wysyłka niestandardowa:

Niektóre produkty wymagają specjalnej wysyłki na palecie lub półpalecie. Koszt wysyłki to 60-85 zł. W przypadku przesyłek paletowych brak możliwości pobrania. Informacja o takiej wysyłce podana jest przy produkcie i nie obejmuje jej opcja "darmowa dostawa od 500 zł". Przesyłki paletowe dostarczane są do pierowszej przeszkody (schody, krawężnik itd.). Paczki neistandardowe (np. lustra) kurier powinien dostarczyć do drzwi mieszkania. 

Dostawa Premium, z wniesieniem:

W przypadku przesyłek paletowych lub mebli kurier nie jest zobowiązany do wnoszenia ich na piętro. Jest to opcja dodatkowa, która wymaga organizacji specjalnego transportu. Koszt dostawy jest zależny od wagi produktu. 

Jeżeli w budynku nie ma windy i możliwości wygodnego podjechania paletą pod drzwi wybierz opcję "dostawa z wniesieniem" lub zorganizuj osoby, które będą w stanie wnieść zawartość przesyłki. Dostawa Premium jest realizowana przez firmę ZADBANO. Cały proces można śledzić online, szczegóły dostawy są ustalana z kierowcą w dniu dostawy. 

Tabela cen dostawy (brutto) z wniesieniem z firmą ZADBANO:

Zrzut-ekranu-2022-06-09-o-15-10-34.png

Darmowa dostawa od 500 zł dotyczy dostawy bez wniesienia. Dostawa z wniesieniem jest opcją specjalną i jest płatna dodatkowo. 

Czas realizacji:

Czas realizacji zamówienia podany jest przy każdym produkcie. Jest to czas, który jest nam niezbędny do właściwego opakowania produktu i przekazania firmie kurierskiej. Czas dostawy produktu jest sumą czasu realizacji zamówienia i czasu, którego firma kurierska potrzebuje na dostarczenie produktów. Zazwyczaj mieści się on w przedziale 2- 3 dni roboczych.

Staramy się, by zamówienia zostały wysyłane jak najszybciej. Przy wyborze produktów o różnych czasach dostawy w ramach jednego zamówienia, jako czas realizacji przyjmowany jest czas z produktu o najdłuższej wysyłce. Niekiedy, by przyspieszyć realizację zamówienia, jest ono dzielone na kilka przesyłek.

Produkty "na zamówienie":

Przy produktach na zamówienie podajemy spodziewany czas dostawy. Czas ten zależny jest od stanów magazynowych producenta oraz możliwości transportu (w tym międzynarodowego). Informację o dostępności produktu i dokładnej dacie dostawy otrzymujemy dopiero po złożeniu zamówieia. Jeżeli przekracza ona spodziewany czas dostawy, przekazujemy Państwu informację o opóźnieniu. Decyzja o akceptacji terminu należy do Państwa. 

 

Prosimy o kontakt w przypadku wystąpienia jakichkolwiek pytań czy wątpliwości. Chętnie udzielimy Państwu wszelkich informacji.

 

W sklepie z artykułami home decor Homehood.eu znajdą Państwo między innymi: Lampy i żyrandole, meble ogrodowe i osłonki na doniczki, krzesła metalowe i drewniane.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny