• Dostawa

warunki dostawy HomeHoodDokładamy wszelkich starań, aby produkty zamówione przez Państwa zostały dostarczone w nienagannym stanie oraz w wyznaczonym czasie. Mając na uwadze bezpieczeństwo przesyłek oraz Państwa komfort wysyłamy produkty kurierem pod wskazany adres. 

W zależności od rozmiaru i charakteru produktów, dostarczamy je w paczkach lub na paletach. Dla wybranych produktów niezbędna jest indywidualna dostawa pod podany adres, po umówieniu daty dostawy. Informacja o specjalnych warunkach dostawy wyszczególniona będzie w opisie produktu. Korzystamy z usług sprawdzonych firm kurierskich, takich jak DHL i DPD. 

Zamówienia opłacone:

Standardowo, dla opłaconych zamówień powyżej 200 zł, oferowana jest przez nas darmowa dostawa. Natomiast dla zamówień do 199,99 zł koszt dostawy wynosi  19,50 zł. Koszt przesyłki zostanie podany w koszyku po podsumowaniu zamówienia. 

Zamówienia pobraniowe:

Dla zamówień realizowanych w trybie pobraniowym koszt wysyłki wynosi 21,90 zł. Maksymalna kwota zamówienia pobraniowego to 999,00 zł. 

Czas realizacji zamówienia podany jest przy każdym produkcie. Jest to czas, który jest nam niezbędny do właściwego opakowania produktu i przekazania firmie kurierskiej. Czas dostawy produktu jest sumą czasu realizacji zamówienia i czasu, którego firma kurierska potrzebuje na dostarczenie produktów. Zazwyczaj mieści się on w przedziale 48-72 h (dni robocze). 

Prosimy o kontakt w przypadku wystąpienia jakichkolwiek pytań czy wątpliwości. Chętnie udzielimy Państwu wszelkich informacji.

 

W sklepie z artykułami home decor Homehood.eu znajdą Państwo między innymi: Lampy i żyrandole, meble ogrodowe i osłonki na doniczki, krzesła metalowe i drewniane.