• Dostawa

warunki dostawy HomeHoodDokładamy wszelkich starań, aby produkty zamówione przez Państwa zostały dostarczone w nienagannym stanie oraz w wyznaczonym czasie. Mając na uwadze bezpieczeństwo przesyłek oraz Państwa komfort wysyłamy produkty kurierem pod wskazany adres. 

W zależności od rozmiaru i charakteru produktów, dostarczamy je w paczkach lub na paletach. Dla wybranych produktów niezbędna jest indywidualna dostawa pod podany adres, po umówieniu daty dostawy. Informacja o specjalnych warunkach dostawy wyszczególniona będzie w opisie produktu. Korzystamy z usług sprawdzonych firm kurierskich, takich jak DHL i DPD. 

Zamówienia opłacone:

Standardowo, dla opłaconych zamówień powyżej 500 zł, oferowana jest przez nas darmowa dostawa. Natomiast dla zamówień do 499,99 zł koszt dostawy wynosi  19,50 zł. Koszt przesyłki zostanie podany w koszyku po podsumowaniu zamówienia. 

Zamówienia pobraniowe:

Dla zamówień realizowanych w trybie pobraniowym koszt wysyłki wynosi 21,90 zł. Maksymalna kwota zamówienia pobraniowego to 300,00 zł. Dla przesyłek paletowych brak możliwości wsyłki za pobraniem.

Wysyłka na palecie:

Niektóre produkty wymagają specjalnej wysyłki na palecie lub półpalecie. Koszt wysyłki to 60-85 zł. W przypadku przesyłek paletowych brak możliwości pobrania. Informacja o takiej wysyłce podana jest przy produkcie. 

Dostawa z wniesieniem:

W przypadku przesyłek paletowych lub mebli kurier nie jest zobowiązany do wnoszenia ich na piętro. Jest to opcja dodatkowa, która wymaga specjalnego transportu.

Jeżeli w budynku nie ma windy i możliwości wygodnego podjechania paletą pod drzwi wybierz opcję "dostawa z wniesieniem" lub zorganizuj osoby, które będą w stanie wnieść zawartość przesyłki.

Darmowa dostawa od 500 zł dotyczy dostawy bez wniesienia. Dostawa z wniesieniem jest opcją specjalną i jest płatna dodatkowo. 

Czas realizacji:

Czas realizacji zamówienia podany jest przy każdym produkcie. Jest to czas, który jest nam niezbędny do właściwego opakowania produktu i przekazania firmie kurierskiej. Czas dostawy produktu jest sumą czasu realizacji zamówienia i czasu, którego firma kurierska potrzebuje na dostarczenie produktów. Zazwyczaj mieści się on w przedziale 48-72 h (dni robocze). 

Produkty "na zamówienie":

Przy produktach na zamówienie podajemy orientacyjny czas dostawy. Czas ten zależny jest od stanów magazynowych producetna a informację o dostępności produktu i dokładnej dacie dostawy otrzymujemy dopiero po złożeniu zamówieia. Jeżeli przekracza ona czas przewidywany przekazujemy Państwu informację o opóźnieniu. Decyzja o akceptacji terminu należy do Państwa. 

 

Prosimy o kontakt w przypadku wystąpienia jakichkolwiek pytań czy wątpliwości. Chętnie udzielimy Państwu wszelkich informacji.

 

W sklepie z artykułami home decor Homehood.eu znajdą Państwo między innymi: Lampy i żyrandole, meble ogrodowe i osłonki na doniczki, krzesła metalowe i drewniane.