• Dostawa

Pandemia koronawirusa na Świecie wywiera wpływ nie tylko na życie codzienne każdego z nas, ale i na funkcjonowanie praktycznie każdego sektora gospodarki, w tym branży e-commerce oraz międzynarodowego transportu. Obsługa sklepu internetowego HomeHood dokłada wszelkich starań aby informować Państwa o przesunięciu terminów dostaw tak szybko jak to możliwe. Przepraszamy za ewentualne związane z tymi zmianami niedogodności i prosimy o zrozumienie w tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji.  


warunki dostawy HomeHood
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty zamówione przez Państwa zostały dostarczone w nienagannym stanie oraz w wyznaczonym czasie. Mając na uwadze bezpieczeństwo przesyłek oraz Państwa komfort wysyłamy produkty kurierem pod wskazany adres. 

W zależności od rozmiaru i charakteru produktów, dostarczamy je w paczkach lub na paletach. Dla wybranych produktów niezbędna jest indywidualna dostawa pod podany adres, po umówieniu daty dostawy. Informacja o specjalnych warunkach dostawy wyszczególniona będzie w opisie produktu. Korzystamy z usług sprawdzonych firm kurierskich, takich jak DHL i DPD. 

Zamówienia opłacone:

Standardowo, dla opłaconych zamówień powyżej 500 zł, oferowana jest przez nas darmowa dostawa. Natomiast dla zamówień do 499,99 zł koszt dostawy wynosi  19,50 zł. Koszt przesyłki zostanie podany w koszyku po podsumowaniu zamówienia. 

Zamówienia pobraniowe:

Dla zamówień realizowanych w trybie pobraniowym koszt wysyłki wynosi 21,90 zł. Maksymalna kwota zamówienia pobraniowego to 300,00 zł. Dla przesyłek paletowych brak możliwości wysyłki za pobraniem.

Wysyłka na palecie:

Niektóre produkty wymagają specjalnej wysyłki na palecie lub półpalecie. Koszt wysyłki to 60-85 zł. W przypadku przesyłek paletowych brak możliwości pobrania. Informacja o takiej wysyłce podana jest przy produkcie. Przesyłki paletowe dostarczane są do pierowszej przeszkody (schody, krawężnik itd.)

Dostawa Premium, z wniesieniem:

W przypadku przesyłek paletowych lub mebli kurier nie jest zobowiązany do wnoszenia ich na piętro. Jest to opcja dodatkowa, która wymaga organizacji specjalnego transportu. Standardowy koszt dostawy z wniesieniem to 299 zł.

Jeżeli w budynku nie ma windy i możliwości wygodnego podjechania paletą pod drzwi wybierz opcję "dostawa z wniesieniem" lub zorganizuj osoby, które będą w stanie wnieść zawartość przesyłki. Dostawa Premium jest realizowana przez firmę ZADBANO. Cały proces można śledzić online, szczegóły dostawy są ustalana z kierowcą w dniu dostawy. 

Darmowa dostawa od 500 zł dotyczy dostawy bez wniesienia. Dostawa z wniesieniem jest opcją specjalną i jest płatna dodatkowo. 

Czas realizacji:

Czas realizacji zamówienia podany jest przy każdym produkcie. Jest to czas, który jest nam niezbędny do właściwego opakowania produktu i przekazania firmie kurierskiej. Czas dostawy produktu jest sumą czasu realizacji zamówienia i czasu, którego firma kurierska potrzebuje na dostarczenie produktów. Zazwyczaj mieści się on w przedziale 2- 3 dni roboczych.

Staramy się, by zamówienia zostały wysyłane jak najszybciej. Przy wyborze produktów o różnych czasach dostawy w ramach jednego zamówienia, jako czas realizacji przyjmowany jest czas z produktu o najdłuższej wysyłce. Niekiedy, by przyspieszyć realizację zamówienia, jest ono dzielone na kilka przesyłek.

Produkty "na zamówienie":

Przy produktach na zamówienie podajemy spodziewany czas dostawy. Czas ten zależny jest od stanów magazynowych producenta oraz możliwości transportu (w tym międzynarodowego). Informację o dostępności produktu i dokładnej dacie dostawy otrzymujemy dopiero po złożeniu zamówieia. Jeżeli przekracza ona spodziewany czas dostawy, przekazujemy Państwu informację o opóźnieniu. Decyzja o akceptacji terminu należy do Państwa. 

 

Prosimy o kontakt w przypadku wystąpienia jakichkolwiek pytań czy wątpliwości. Chętnie udzielimy Państwu wszelkich informacji.

 

W sklepie z artykułami home decor Homehood.eu znajdą Państwo między innymi: Lampy i żyrandole, meble ogrodowe i osłonki na doniczki, krzesła metalowe i drewniane.