• Kategorie
  • Parametry
  • Świeczniki i lampiony

Lampiony i świeczniki na świecie i tealighty

Palące się świece dodają pomieszczeniom jak i zakamarkom ogrodu magiczną poświatę. Lampiony, kandelabry i świeczniki to prawdziwe morze aranżacyjnych możliwości. Z ich pomocą można stworzyć wiele niepowtarzalnych kompozycji w różnych kolorach, tworzywach i kształtach. Oferujemy zarówno duże lampiony w których mogą palić się całymi godzinami świece, jak i świeczniki na tealighty, całkiem nieduże.  

Kandelabry

Kandelabry do duży świecznik stojący posiadający od jednego do nawet kilkunastu ramion na świece. Kandelabry bywają bardzo bogato zdobione, na przykład motywami roślinnymi lub formami geometrycznymi. Mniejsze kandelabry są stawiane na stołach lub innych meblach, duże z powodzeniem oświetlają pomieszczenie stojąc na podłodze. W HomeHood proponujemy kandelabry w ramach aż kilku linii produktów, różniących się designem oraz liczbą ramion. 

Lampiony na świece

Duże lampiony dają duże możliwości. Lampiony na świece oferowane przez HomeHood rozświetlą z łatwością nawet duże pomieszczenia czy ogrody lub tarasy.  Szczególnie polecamy lampiony szklane z serii AMBRA lub piękne orientalne lampiony metalowe z serii AMBIT. Przeciwieństwem dużych lampionów są świeczniki na tealighty, przeważnie o mniejszych rozmiarach oraz z miejscem dostosowanym na tą specyficzną, niewielką świeczkę. 

  • Instagram

W HomeHood wierzymy, że najważniejsze jest bliskie otoczenie człowieka. Dom i jego okolica to ogromny wycinek naszej codzienności. Właśnie dlatego stworzyliśmy miejsce w którym zgromadziliśmy niesamowite dodatki dla domu. Poprzez wyjątkowe przedmioty sprawiamy, że pomieszczenia stają się nietuzinkowe. Wyjątkowy wystrój wnętrz to nasza pasja, zapraszamy do obserwowania naszego profilu na Instagramie home_hood.