• Kategorie
  • Parametry
  • Krzesła rattanowe

Krzesła rattanowe

Krzesła rattanowe to co raz popularniejszy wybór zarówno jeżeli chodzi o meble wypoczynkowe do ogrodu jak i do wnętrz. Lekkie meble z naturalnych surowców świetnie sprawdzą się nie tylko w ogrodzie czy na balkonie, ale też w salonie, jadalni czy jako przytulny fotel w sypialni. Rattan coraz odważniej pojawia się, znowu, we wnętrzach, zarówno w formie krzeseł, jak i jako wykończenie innych mebli. Świetnym przykładem zastosowania rattanu we wnętrach jest plecionka wiedeńska stosowana w komodach i szafach przez markę HK Living. 

Krzesła rattanowe w HomeHood

Krzesła rattanowe oferowane w sklepie internetowym HomeHood to wysokiej jakości meble zarówno polskiej marki Belldeco jak i holenderskich marek: Dutchbone oraz HK Living. Krzesła z rattanu sprawdzą się zarówno na balkonie czy tarasie jak i we wnętrzach

  • Instagram

W HomeHood wierzymy, że najważniejsze jest bliskie otoczenie człowieka. Dom i jego okolica to ogromny wycinek naszej codzienności. Właśnie dlatego stworzyliśmy miejsce w którym zgromadziliśmy niesamowite dodatki dla domu. Poprzez wyjątkowe przedmioty sprawiamy, że pomieszczenia stają się nietuzinkowe. Wyjątkowy wystrój wnętrz to nasza pasja, zapraszamy do obserwowania naszego profilu na Instagramie home_hood.