• Kategorie
  • Szukaj
  • Barki i wózki

Barek Metalowy

Berek metalowy, często w postaci eleganckiego wózka na kółkach, no bardzo wygodna propozycja zarówno do domu, jak i na zewnątrz, na taras czy do ogrodu. Ale metalowe meble do przechowywania alkoholi czy innych butelek to nie tylko wózki. W ofercie sklepu internetowego HomeHood znajdziemy też metalowe regały na wino czy barki będące połączeniem metalu i egzotycznego drewna.

 

Barek drewniany

Barek drewniany może występować zarówno jako ciężka skrzynia, we wnętrzu której ukryjemy butelki oraz kieliszki, ale może być lekką drewnianą półką na wino, na której wieszaku zmieści się kilka kieliszków. Szczególnie polecamy barki będące połączeniem zimnego metalu oraz pięknego egzotycznego drewna. Barki tego typu nawiązują głownie do stylu loftowego, industrialnego, ale też do nieśmiertelnego designu mid century.

Luksusowy barek

Dla osób szczególnie ceniących sobie design oraz niesamowity klimat epoki wielkich odkryć, polecamy serię berków wykonanych na wzór kufrów podróżnych. Barki z serii Stateroom, wytwarzane ręcznie przez holenderską markę Authentic Models to klasa sama dla siebie. Wielkie skrzynie, których pomieścimy zarówno kolekcję najlepszych alkoholi, jak i potrzebne szkło i akcesoria, posiadają wiele dodatkowych funkcji i gadgetów. Ich wykonanie to połączenie tradycyjnych metod nowoczesnymi materiałami, dzięki czemu są dopracowane w każdym calu i działają wręcz idealnie, ciesząc przez długie lata.

Więcej informacji na temat barków znajdą Państwo na naszym blogu - w artykule: "Jak wybrać barek".

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny