• Poduszki

Poduszki dekoracyjne

Poduszki ozdobne są gwarantem uzyskania przytulnej atmosfery - te miękkie dodatki cieszą oko kolorami, fakturami i wzorami. Nie można jednak zapomnieć o ich podstawowej funkcji. Poduszki dekoracyjne ułożone na kanapie lub fotelu uprzyjemnią relaks po długim dniu. Eleganckie poduszki ozdobne podkreślą wystrój naszego salonu lub sypialni. 

Poduszka dekoracyjna

Poduszki dekoracyjnePoduszki dekoracyjna mogą być wykonane z włókien naturalnych takich jak bawełna oraz z włókien syntetycznych. Różne również może być ich wypełnienie. Mnogość stosowanych materiałów sprawia, że poduszki i poszewki na poduszki to bardzo popularne dodatki dekoracyjne, które w prosty sposób mogą mogą zmienić aranżację naszego wnętrza. Nic prostszego niż zmienić poduszki czy nawet tylko poszewki poduszek na kanapie czy fotelach. Możemy je dostosowywać w zależności od pory roku czy okazji. Żywo zielone welurowe poduszki mogą cieszyć nas wiosną i latem, a piękne ciemno czerwone poduszki z długim włosiem mogą wspaniale budować świąteczną, ciepłą atmosferę w grudniu. Poduszka dekoracyjna to prawie nieograniczone możliwości aranżacyjne. 

  • Instagram

W HomeHood wierzymy, że najważniejsze jest bliskie otoczenie człowieka. Dom i jego okolica to ogromny wycinek naszej codzienności. Właśnie dlatego stworzyliśmy miejsce w którym zgromadziliśmy niesamowite dodatki dla domu. Poprzez wyjątkowe przedmioty sprawiamy, że pomieszczenia stają się nietuzinkowe. Wyjątkowy wystrój wnętrz to nasza pasja, zapraszamy do obserwowania naszego profilu na Instagramie home_hood.