• Dywan BLUR prostokątny pejzaż/ Stefano Giovannoni 200x300 cm

Symbol: 42001BLR-RT
Czas wysyłki:
14 dni roboczych (konieczne potwierdzenie dostępności/terminu)
7999.00
szt. Do przechowalni
Oblicz ratę
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Cena przesyłki 0
Kurier przedpłata 0
Odbiór w sklepie stacjonarnym HomeHood | Oława 0
Dostępność Na zamówienie

Dywan BLUR prostokątny / Stefano Giovannoni 200x300 cm

Dywan BLUR okrągły o średnicy 200 cm został zaprojektowany przez Stefano Giovannoniego. Dywany z serii „Blur” Stefano Giovannoniego pokazują klasyczne obrazy, w których kontury obrazów wydają się rozpływać w tle. Tematy tych obrazów, nieostre, uwolnione od parametrów realizmu, nabierają nowej konotacji i nawiązują do onirycznych nastrojów.

W tym dywanie pojawia się lekko rozmyty pejzaż, który rozbudza wyobraźnię i skłania do reflekcji oraz rozmów o sztuce. 

Dywany qeeboo inspirowane klasycznymi obrazami

Qeeboo prezentuje kolekcję dywanów, zaprojektowaną przez Andreę Branzi, Stefano Giovannoniego, Richarda Huttena, Alessandro Mendiniego i Nynke Tynagel. Są to przedmioty zaprojektowane tak, aby wtapiały się w przestrzeń i nadawały charakter otoczeniu poprzez tworzenie magicznej i surrealistycznej atmosfery. W zależności od projektu wykonywane są w formacie prostokątnym 2x3 m, owalnym 3x2 m lub okrągłym o średnicy 2m.

Czarodziej włoskiego designu - Stefano Giovannoni

Stefano Giovannoni, absolwent architektury we Florencji w 1978 roku, mieszka i pracuje w Mediolanie. Zajmuje się architekturą wnętrz i wzornictwem przemysłowym. Pracując jako projektant przemysłowy, stworzył wiele bestsellerów i produktów, które odniosły sukces komercyjny, bijąc rekordy sprzedaży w konkursie projektowym, takie jak serie „Girotondo” i „Mami”, popularne kultowe produkty z tworzyw sztucznych oraz „Il Bagno Alessi One” dla Alessi i „ Bombo” dla Magis.   Został uznany za „Mistrza Super i Popularnych 2000” (Alberto Alessi), „Król Midas dizajnu” (Cristina Morozzi), „Najbardziej bankowy projektant” (Eugenio Perazza, Magis) za umiejętność przepowiadania gustów ludzi.


Kolor: multi

Wymiary: 200.00 x 300.00 x 1.00 cm

Waga: 9

EAN: 8052049056427

Kolor multi
Typ Produkt na specjalne zamówienie
Wymiary (cm) 200.00 x 300.00 x 1.00 cm

Opinie klientów o HomeHood

opinie-homehood-prod.png