• Kategorie
  • Parametry
  • Kandelabry

Kandelabry

Kandelabr to duży, przeważnie wieloramienny świecznik ozdobny. Kandelabry przeważnie wykonane są z metalu, mogą mięć dłuższą lub krótszą podstawę i możliwość postawienia na stole czy komodzie lub bezpośrednio na podłodze. W ofercie HomeHood.eu posiadamy kandelabry  zarówno z jednym uchwytem na świece jak i trzy- i pięcioramienne. Znajdziesz u nas świeczniki wykonane z metalu, głównie w odcieniach złota i czerni, w wersjach stołowych jak i podłogowych.  

Kandelabry - metalowe świeczniki

Tego typu duże świeczniki metalowe pasują zarówno do wnętrz klasycznych czy romantycznym jak i domów w stylu prowansalskim czy bardziej eklektycznym.  Kandelabry będą też wspaniałą ozdobą rodzinnych i oficjalnych uroczystości. Możliwość doświetlenia w ten sposób sali balowej lub sali weselnej to szansa na osiągnięcie niesamowitej, ciepłej atmosfery. Sztuczne światło nigdy nie może się równać z ulotnym pięknem płomienia świecy. Dodatkowo ozdobne kandelabry podniosą prestiż oświetlanej uroczystości. Duże podłogowe kandelabry, ale i ich stołowe wersje znakomicie poprawiają wieczorową, uroczystą lub romantyczną atmosferę zarówno w domowej jadalni jak i w restauracji. 

  • Instagram

W HomeHood wierzymy, że najważniejsze jest bliskie otoczenie człowieka. Dom i jego okolica to ogromny wycinek naszej codzienności. Właśnie dlatego stworzyliśmy miejsce w którym zgromadziliśmy niesamowite dodatki dla domu. Poprzez wyjątkowe przedmioty sprawiamy, że pomieszczenia stają się nietuzinkowe. Wyjątkowy wystrój wnętrz to nasza pasja, zapraszamy do obserwowania naszego profilu na Instagramie home_hood.