• Kategorie
  • Szukaj
  • Bristol White

Meble Bristol White

Meble Bristol White to kultowa już kolekcja mebli w stylu hamptons przygotowana przez markę Belldeco. W skład kolekcji wchodzą różnego rodzaju białe komody, szafki, w tym szafki nocne, duże kredensy, stoły i stoliki kawowe, krzesła a nawet łóżka. Meble Belldeco będą doskonałym wyborem, nie tylko do wnętrz inspirowanych nadmorskim stylem hamptons, ale też we wnętrzach w stylu prowansalskim.

Meble z drewna mango

Kolekcja Bristol White to są meblami wykonanymi z najwyższej jakości materiałów, takich jak drewno akacjowe, drewno mango oraz płyty MDF. Każdy mebel powstaje ręcznie, ze względu na duży udział naturalnego drewna, które jest wrażliwe na warunki otoczenia i "pracuje" przez cały cykl życia mebla, każdy egzemplarz jest unikalny, może posiadać spękania czy odbarwienia, związane z specyfiką drewna. Jednocześnie zastosowana w kluczowych miejscach płyta MDF sprawia, że meble są wygodne w użyciu.

Białe meble drewniane

Bristol White to przedmioty nie tylko stylowe i piękne, ale też funkcjonalne. Znajdziemy tu pojemne szafki, , komody i kredensy z szufladami, a także połączenie otwartego regału z zamykaną szafką. Korpusy są ręcznie malowane na ciepły odcień bieli, natomiast fronty i blaty mogą być pobielane lub w naturalnym kolorze drewna mango.