• Kategorie
  • Parametry
  • TEKSTYLIA

Tekstylia domowe

Tekstylia domowe, takie jak pościel, narzuty czy ręczniki to ważny i często niedoceniany element wystroju wnętrz. A tymczasem tekstylia domowe to często najprostsza droga do odświeżenia naszego mieszkania czy domu, w stosunkowo prosty sposób oraz niezbyt wysokim kosztem. 

Tekstylia w domu 

Tekstylia w domu, to elementy wystroju wnętrza, które podlegają sezonowej wymianie. Inaczej niż w przypadku mebli, dywanów czy innych większych elementów wyposażenia, akcesoria tekstylne podlegają częstym zmianom. W wielu domach mamy po kilka zmian poszewek na poduszki, narzut na łóżko czy kanapę, oraz oczywiście ręczników. 

  • Instagram

W HomeHood wierzymy, że najważniejsze jest bliskie otoczenie człowieka. Dom i jego okolica to ogromny wycinek naszej codzienności. Właśnie dlatego stworzyliśmy miejsce w którym zgromadziliśmy niesamowite dodatki dla domu. Poprzez wyjątkowe przedmioty sprawiamy, że pomieszczenia stają się nietuzinkowe. Wyjątkowy wystrój wnętrz to nasza pasja, zapraszamy do obserwowania naszego profilu na Instagramie home_hood.