• Meble metalowe

Krzesło metalowe MILAZO BASE Aluro Gold
Krzesło metalowe MILAZO BASE Aluro Gold
Promocja
Produkt niedostępny

 

Meble metalowe

Meble metalowe mogą nam świetnie służyć w domu czy w mieszkaniu, jak stoliki kawowe, półki wiszące czy komody metalowe. Jednak meble z metalu sprawdzą się też świetnie na zewnątrz, na przykład stoliki ogrodowe, krzesła czy ławki z metalu, które są niezbędne w gustownie urządzonym ogrodzie czy na wygodnym tarasie.

W przypadku mebli do użytku we wnętrzach metal może być połączony z innymi szlachetnymi materiałami, takimi jak egzotyczne drewno, czy tekstylia. Z kolei nasze meble ogrodowe wykonane z metalu, są odporne na czynniki atmosferyczne, a ich unikalny charakter uzyskaliśmy nie tylko poprzez staranny design, ale i często dzięki celowemu postarzaniu naszych metalowych mebli za pomocą rys, przetarć czy odbarwień.

 

 

  • Instagram

W HomeHood wierzymy, że najważniejsze jest bliskie otoczenie człowieka. Dom i jego okolica to ogromny wycinek naszej codzienności. Właśnie dlatego stworzyliśmy miejsce w którym zgromadziliśmy niesamowite dodatki dla domu. Poprzez wyjątkowe przedmioty sprawiamy, że pomieszczenia stają się nietuzinkowe. Wyjątkowy wystrój wnętrz to nasza pasja, zapraszamy do obserwowania naszego profilu na Instagramie home_hood.